Ухвала від 18.02.2020 по справі 529/1024/18

Справа № 529/1024/18

УХВАЛА

18 лютого 2020 року Диканський районний суд Полтавської області у складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

з участю прокурора ОСОБА_3

та представника органу пробації ОСОБА_4 ,-

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт Диканька Полтавської області подання Диканського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області про звільнення від покарання засуджену ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв'язку із закінченням іспитового строку,-

ВСТАНОВИВ:

Вироком Шишацького районного суду Полтавської області від 07 лютого 2019 року ОСОБА_5 засуджена за ст. 185 ч.3 КК України до трьох років позбавлення волі та звільнена від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік відповідно до ст. 75 КК України.

Вказуючи на те, що ОСОБА_5 в період іспитового строку обов'язки, покладені на неї судом, виконувала, зарекомендувала себе добре, порядок відбування покарання не порушувала, на реєстрацію з'являлася своєчасно, правопорушень не допускала, за місцем проживання характеризується позитивно і станом на 07. 02. 2020 року її іспитовий термін закінчився, Диканський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_5 від покарання у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Розглянувши подання, вислухавши представника Диканського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Полтавській області, засуджену та думку прокурора, суд вважає, що воно підлягає задоволенню.

Як встановлено в суді, ОСОБА_5 була засуджена до трьох років позбавлення волі та звільнена від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік відповідно до ст. 75 КК України. За період іспитового строку зарекомендувала себе добре, добросовісно виконувала обов'язки, покладені на неї судом, порядок відбування покарання не порушувала, на реєстрацію з'являлася своєчасно, правопорушень не допускала, що свідчить про її виправлення та перевиховання.

Приймаючи до уваги викладенне, а також те, що станом на 07. 02. 2020 року її іспитовий термін закінчився, суд вважає необхідним звільнити вказану засуджену від покарання.

На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст. 75, ст. 78 КК України, ст. 371, 372, 532, 537-539 КПК України, суд -

УХВАЛИВ:

Звільнити засуджену ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 від покарання у виді трьох років позбавлення волі, призначеного вироком Шишацького районного суду Полтавської області від 07 лютого 2019 року, у зв'язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення судового рішення судом апеляційної інстанції.

Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду протягом 7 діб з дня її проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Диканський районний суд.

Головуючий:

Попередній документ
87681057
Наступний документ
87681059
Інформація про рішення:
№ рішення: 87681058
№ справи: 529/1024/18
Дата рішення: 18.02.2020
Дата публікації: 07.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Диканський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Розклад засідань:
18.02.2020 14:00 Диканський районний суд Полтавської області