про здійснення приводу
Справа № 285/276/20
провадження у справі 3/0285/250/20
19 лютого 2020 року м. Новоград-Волинський
Суддя Новоград-Волинського міськрайонного суду Житомирської області Літвин О.О., розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області,
про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, уродженки та жительки АДРЕСА_1 , -
за ч.2 ст.173-2, ч.3 ст.178 Кодексу України про адміністративне правопорушення,-
До Новоград-Волинського міськрайонного суду 22.01.2020 надійшов адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення домашнього насильства відносно своєї доньки та перебування в нетверезому стані у громадському місті.
У відповідності до вимог ч.2 ст.277 КУпАП, розгляд справи було призначено на цей же день 22.01.2020, однак ОСОБА_1 на вказану дату в судове засідання не прибула та її явку не було забезпечено працівниками поліції, у зв'язку з чим розгляд було відкладено на 04.02.2020, проте і вказаного числа ОСОБА_1 на розгляд не з'явилась.
04.02.2020 було винесено постанову про привід ОСОБА_1 в судове засідання на 19.02.2020, проте остання працівниками поліції на вказану дату доставлена не була.
Відповідно до ч.2 ст. 268 КУпАП при розгляді справ про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173-2 КУпАП, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, є обов'язковою. У разі ухилення від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді, окрім іншого, міськрайонного суду цю особу може бути органом внутрішніх справ (Національною поліцією) піддано приводу.
Привід, як захід забезпечення адміністративного провадження, полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує постанову про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений в постанові час.
В зв'язку з тим, що адміністративний матеріал було направлено в суд без доставки ОСОБА_1 , що може потягти за собою порушення вимог статтей 245, 268, 277 КУпАП, приходжу до висновку про необхідність здійснення повторного приводу ОСОБА_1 до суду через органи поліції.
На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.1 ст.278, статтями 245, 268 КУпАП, -
Здійснити повторний привід ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , в судове засідання на 09 год. 50 хв. 27 лютого 2020 року.
Виконання даної постанови доручити Новоград-Волинському відділу поліції ГУНП в Житомирській області.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя О. О. Літвин