Справа № 156/154/20
Номер провадження: 3/156/78/20
Рядок статзвіту 236
19 лютого 2020 року смт. Іваничі
Суддя Іваничівського районного суду Волинської області Нєвєров І. М., за участю особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, що надійшли від Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності, головного бухгалтера Поромівської сільської ради, заміжньої, на утриманні двоє неповнолітніх дітей, -
за ч. 5 ст. 164-12 КУпАП,-
На розгляд до Іваничівського районного суду надійшли матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення нею адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбаченого ч. 5 ст. 164-12 КУпАП.
З наданого протоколу про адміністративне правопорушення від 31.01.2020 року за № 13-01-0021/2020 вбачається, що при проведенні планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Поромівської сільської ради Іваничівського району за період з 01.01.2017 по 30.09.2019 року виявлено нецільове використання бюджетних коштів освітньої субвенції з державного бюджету, а саме: в період з 01.09.2017 року по 31.08.2018 року було проведено додаткову оплату праці в сумі 4316.33 грн. бібліотекарю, яка не відноситься до педагогічних працівників, чим порушено п. 1 ч. 1 ст. 103-2 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 № 2456-ІУ.
В судовому засіданні ОСОБА_1 своєї вини у вчиненому не визнала та пояснила, що нецільового використання коштів на оплату праці бібліотекарю ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Поромів не було. Оскільки даний працівник крім основної роботи, на 0.5 посадового окладу працює педагогічним працівником, а тому їй було нараховано оплату з коштів освітньої субвенції. Вважає, що в розпорядженні від 31.08.2017 року за № 93-ос помилково не зазначено бібліотекаря ОСОБА_2 як педагогічного працівника.
Ознайомившись з матеріалами справи, приходжу до висновку, що провадження по справі підлягає закриттю з наступних підстав.
Відповідно до ст. 38 КУпАП якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду, адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частинах третій і четвертій цієї статті. Як вбачається з матеріалів справи, правопорушення ОСОБА_1 було вчинене в період вересень-грудень 2017 року та січень-серпень 2018 року.
На розгляд до суду адміністративні матеріали надійшли 12 лютого 2020 року, що підтверджується печаткою суду вхідної кореспонденції.
Таким чином строки притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності закінчилися до надходження справи в суд.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 цього Кодексу.
На підставі наведеного та керуючись ст. 38, ч. 7 ст. 247, ст.ст. 283, 284 КУпАП,
Закрити провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 164-12 КУпАП за закінченням строків накладення стягнення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги до Волинського апеляційного суду через Іваничівський районний суд.
Суддя І. М. Нєвєров