Ухвала від 19.02.2020 по справі 910/2280/20

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

м. Київ

19.02.2020Справа № 910/2280/20

Суддя Господарського суду міста Києва Ярмак О.М., розглянувши позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Українська транспортна страхова компанія"

до 1) Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія "Оранта"

2) Приватного акціонерного товариства "Українська акціонерна страхова компанія АСКА"

3) Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна"

4) Приватного акціонерного товариства "Страхова група "ТАС"

5) Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Перша"

про визнання недійсними змін до договору

ВСТАНОВИВ:

Приватне акціонерне товариство "Українська транспортна страхова компанія" звернулось до Господарського суду міста Києва із позовом до Публічного акціонерного товариства Національна акціонерна страхова компанія "Оранта", Приватного акціонерного товариства "Українська акціонерна страхова компанія АСКА", Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна", Приватного акціонерного товариства "Страхова група "ТАС", Приватного акціонерного товариства "Страхова компанія "Перша" про визнання недійсними зміни до договору облігаторного квотно-пропорційного перестрахування власного утримання за договором зовнішнього перестрахування від 28.12.2012 року, внесені протоколом № 9/2019 (ПВП) від 19.12.2019.

Дослідивши матеріали позовної заяви, суд відзначає, що позовну заяву подано без додержання вимог ст. 162, 164, 172 Господарського процесуального кодексу України.

Відповідно до п.1 ч.1 ст.164 ГПК України, до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Частиною 1 ст. 172 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов'язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.

До позовної заяви позивачем не додано жодних доказів надсилання на адресу відповідачу копії поданої до суду позовної заяви з додатками.

Таким чином, позивачем не надано належних доказів надсилання відповідачу копії поданої до суду позовної заяви з додатками.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 2 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Враховуючи вищевикладене, позовна заява Приватного акціонерного товариства "Українська транспортна страхова компанія" підлягає залишенню без руху.

Суд звертає увагу позивача на те, що відповідно до ч. 4 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 162, 164, 174, ч. 2 ст. 232, ст.ст. 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Приватного акціонерного товариства "Українська транспортна страхова компанія" залишити без руху.

2. Встановити Приватному акціонерному товариству "Українська транспортна страхова компанія" спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до суду:

- заяви про усунення недоліків позовної заяви, до якої додати оригінали належним чином оформлених доказів надсилання на адресу відповідача позовної заяви з додатками (фіскальний чек та опис);

- доказів надсилання на адресу відповідача заяви про усунення недоліків позовної заяви з доданими документами.

3. Встановити Приватному акціонерному товариству "Українська транспортна страхова компанія" строк для усунення недоліків позовної заяви: 5 днів з дня вручення цієї ухвали.

4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Дата підписання ухвали 19.02.2020.

Суддя О.М.Ярмак

Попередній документ
87678863
Наступний документ
87678865
Інформація про рішення:
№ рішення: 87678864
№ справи: 910/2280/20
Дата рішення: 19.02.2020
Дата публікації: 20.02.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (17.02.2020)
Дата надходження: 17.02.2020
Предмет позову: про зобов'язання вчинити дії