18 лютого 2020 року
Київ
справа №440/584/19
адміністративне провадження №К/9901/29229/19
Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Усенко Є.А.
розглянув заяву Товариства з обмеженою відповідальністю (далі - ТОВ) «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)» про повернення судового збору у справі за позовом ТОВ "Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн) Лімітед" до Державної фіскальної служби України (далі - ДФС України), Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області (далі - ГУ ДФС) про визнання протиправним та скасування рішення,
ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)» подало до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду касаційну скаргу на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 04.06.2019 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 23.09.2019.
Ухвалою Верховного Суду від 29.10.2019 у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ТОВ на рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 04.06.2019 та постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 23.09.2019 відмовлено.
ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)» звернулося до Верховного Суду з заявою про повернення судового збору у розмірі 7 684,00 грн, сплаченого відповідно до платіжного доручення від 08.10.2019 №3847 за подання касаційної скарги.
Частиною другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 №3674-VI сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила, за ухвалою суду в разі відмови у відкритті касаційного провадження у справі.
Отже, судовий збір у розмірі 7 684,00 грн, сплачений ТОВ «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)» за подання касаційної скарги, слід повернути за заявою особи.
Керуючись статтею 132 Кодексу адміністративного судочинства України, пунктом 3 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір", Верховний Суд
Клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)»задовольнити.
Повернути судовий збір Товариству з обмеженою відповідальністю «Регал Петролеум Корпорейшн (Юкрейн Лімітед)» у розмірі 7 684,00 грн (сім тисяч шістсот вісімдесят чотири гривні) (платіжне доручення від 08.10.2019 №3847).
Ухвала оскарженню не підлягає.
...........................
Є.А. Усенко,
Суддя Верховного Суду