(вступна і резолютивна частина)
13.02.2020 Справа №607/2679/20 Провадження № 1-кс/607/1343/2020
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , захисника - адвоката ОСОБА_4 , підозрюваного ОСОБА_5 , розглянувши в залі суду в м.Тернополі, клопотання слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_6 , погоджене прокурором відділу прокуратури Тернопільської області ОСОБА_3 , про продовження строку тримання під вартою підозрюваного:
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Товсте, Гусятинського району, Тернопільської області, громадянина України, одруженого, працюючого шофером Тернопільської обласної державної адміністрації, проживає в АДРЕСА_1 , в силу ст.89 КК України вважається раніше не судимим,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.189 КК України, -
У задоволенні клопотання слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_6 , погоджене прокурором відділу прокуратури Тернопільської області ОСОБА_3 , про продовження строку тримання під вартою підозрюваного ОСОБА_5 - відмовити.
Клопотання захисника ОСОБА_4 про зміну міри запобіжного заходу підозрюваному ОСОБА_5 з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт -задовольнити.
Застосувати до ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , запобіжний захід у виді домашнього арешту, шляхом заборони залишати житло за адресою: АДРЕСА_1 - цілодобово.
Покласти на підозрюваного ОСОБА_5 такі обов'язки: прибувати за викликом до слідчого, прокурора, слідчого судді чи суду; не відлучатись із населеного пункту у якому він проживає без дозволу слідчого, прокурора або суду; утримуватися від спілкування із потерпілим, свідками та підозрюваними у даному кримінальному провадженні.
Встановити строк дії ухвали до 23 год. 59 хв. 10 квітня 2020 року.
Контроль за виконанням ухвали покласти на слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області ОСОБА_6 .
Ухвала щодо застосування запобіжного заходу підлягає негайному виконанню після її оголошення, підозрюваного ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , - негайно доставити до місця проживання за адресою: АДРЕСА_1 , звільнивши його з під варти з залу суду.
Ухвалу про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту передати на виконання в Тернопільський ВП ГУНП в Тернопільській області.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Тернопільського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Повний текст ухвали буде складений не пізніше п'яти діб з дня оголошення резолютивної частини ухвали, та оголошений учасникам судового провадження 18.02.2020 року о 08 годині 30 хвилин.
Слідчий суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області ОСОБА_1