Справа № 522/4167/19
Провадження № 2/522/3383/20
про закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду
12 лютого 2020 року Приморський районний суд м. Одеси у складі:
головуючого судді - Шенцевої О. П.,
при секретарі - Соболевій О. М.,
розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства "ІМЕКСБАНК" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "ІМЕКСБАНК" Матвієнка Андрія Анатолійовича до ОСОБА_1 , треті особи: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА-ХВИЛЯ", про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину, -
Позивач звернувся до суду із зазначеним позовом.
Заперечень щодо закінчення підготовчого провадження учасниками справи не заявлено.
Враховуючи, що по справі проведені необхідні підготовчі дії, передбачені ст.189 ЦПК України, суд вважає необхідним призначити справу до розгляду по суті.
Керуючись ст.200 ЦПК України, п.п.9 п.1 Перехідних положень ЦПК України, суд-
Закрити підготовче провадження по справі за позовом Публічного акціонерного товариства "ІМЕКСБАНК" в особі Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ "ІМЕКСБАНК" Матвієнка Андрія Анатолійовича до ОСОБА_1 , треті особи: Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, Товариство з обмеженою відповідальністю "НОВА-ХВИЛЯ", про застосування наслідків недійсності нікчемного правочину.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 06 квітня 2020 року на 14.00 год..
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
12.02.2020