Ухвала від 13.02.2020 по справі 522/1837/20

Провадження № 2/522/3636/20

Справа № 522/1837/20

УХВАЛА

про відкриття провадження

13 лютого 2020 року м. Одеса

Суддя Приморського районного суду міста Одеси Бондар В.Я., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до слідчої слідчого відділення Шевченківського Відділу поліції у місті Одесі Головного управління Національної поліції України в Одеській області Садовської Юлії Олександрівни, прокурора Одеської місцевої прокуратури №3 прокуратури Одеської області Горбаченка Дмитра Миколайовича, Прокуратури Одеської області, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діям чи бездіяльністю органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування та прокуратури,

ВСТАНОВИВ:

Позивач 04.02.2020 звернулася до Приморського районного суду міста Одеси з позовом до слідчої слідчого відділення Шевченківського Відділу поліції у місті Одесі Головного управління Національної поліції України в Одеській області Садовської Юлії Олександрівни, прокурора Одеської місцевої прокуратури №3 прокуратури Одеської області Горбаченка Дмитра Миколайовича, Прокуратури Одеської області, Головного управління Національної поліції України в Одеській області, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діям чи бездіяльністю органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування та прокуратури.

Ухвалою суду від 07.02.2020 року позовну заяву залишено без руху, позивачу надано 10-деннй термін для усунення недоліків позову.

До суду 11.02.2020 року надійшла заява про усунення недоліків позовної заяви, згідно якої недоліки були усунені.

Позовна заява, відповідає вимогам викладеним у статтях 175, 177 Цивільного процесуального кодексу України, суд вважає за можливе відкрити провадження по справі.

Згідно ч. 1 ст. 196 ЦПК України, для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судові справі, яка розглядається за правилами загального провадження, проводиться підготовче судове засідання.

Згідно ч.2 ст. 189 ЦПК України, підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання.

Керуючись ст.ст. 189, 196, 258, 260 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до слідчої слідчого відділення Шевченківського Відділу поліції у місті Одесі Головного управління Національної поліції України в Одеській області Садовської Юлії Олександрівни (м. Одеса, вул. Канатна, 101-В), прокурора Одеської місцевої прокуратури №3 прокуратури Одеської області Горбаченка Дмитра Миколайовича (м. Одеса, вул. Черняховського, 6), Прокуратури Одеської області (м. Одеса, вул. Пушкінська, 3), Головного управління Національної поліції України в Одеській області (м. Одеса, вул. Єврейська, 12), Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області (м. Одеса, вул. Садова, 1-А) про відшкодування моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діям чи бездіяльністю органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, органів досудового розслідування та прокуратури.

Призначити розгляд справи в порядку загального позовного провадження та провести підготовче засідання в залі засідань № 212, в приміщенні Приморського районного суду м. Одеси за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Балківська, 33, о 09 годині 15 хвилин «23» березня 2020 року.

Визначити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам ч.ч. 3, 5 ст.178 ЦПК України, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи положення ч. 5 ст. 95 ЦПК України, що учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://pm.od.court.gov.ua/sud1522/ .

Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.

Ухвала може бути оскаржена лише щодо мотивів порушення правил підсудності (п. 8 ч. 1 ст. 353 ЦПК України) в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Одеського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.Я. Бондар

Попередній документ
87580627
Наступний документ
87580629
Інформація про рішення:
№ рішення: 87580628
№ справи: 522/1837/20
Дата рішення: 13.02.2020
Дата публікації: 17.02.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду
Розклад засідань:
23.03.2020 09:15 Приморський районний суд м.Одеси
21.04.2020 09:15 Приморський районний суд м.Одеси
18.06.2020 15:00 Приморський районний суд м.Одеси
20.07.2020 15:00 Приморський районний суд м.Одеси
28.07.2020 11:00 Приморський районний суд м.Одеси