Ухвала від 10.02.2020 по справі 640/21007/19

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

10 лютого 2020 року м. Київ № 640/21007/19

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Чудак О.М., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Будінформ" до Міністерства культури України про визнання погодженими історико-містобудівного обґрунтування та проектної документації об'єкту будівництва,

установив:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Будінформ" звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовною заявою до Міністерства культури України про:

- визнання погодженим Міністерством культури України історико-містобудівного обґрунтування будівництва об'єкту "Будівництво житлового будинку з офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою на вул. Мечникова 7Б у Печерському районі м. Києва", розробленого Українським державним інститутом культурної спадщини в редакції станом на 19 грудня 2018 року;

- визнання погодженою Міністерством культури України проектної документації щодо будівництва об'єкту "Будівництво житлового будинку з офісними приміщеннями та вбудованою автостоянкою на вул. Мечникова 7Б у Печерському районі м. Києва", розробленої Товариством з обмеженою відповідальністю "АВН Капітал", станом на 01 липня 2019 року.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 19 листопада 2019 року позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Будінформ" залишено без руху та встановлено позивачу 10-денний строк для усунення її недоліків шляхом надання суду: уточненої позовної заяви (з примірниками для інших учасників справи) із зазначенням у ній змісту позовних вимог з урахуванням вимог статті 5 Кодексу адміністративного судочинства України (КАС України) та наведеного відповідного обґрунтування; - заяви про поновлення строку звернення до суду з обґрунтуванням поважності причин та наданням відповідних доказів.

Копія вказаної ухвали отримана представником позивача 28 листопада 2019 року (трек-номер 0105104486289), проте станом на 10 лютого 2020 року жодних заяв, клопотань від позивача до суду не надходило, недоліки позовної заяви Товариством з обмеженою відповідальністю "Будінформ" не усунуто.

Згідно з пунктом 1 частини четвертої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

На підставі викладеного, керуючись статтями 169, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Будінформ" до Міністерства культури України про визнання погодженими історико-містобудівного обґрунтування та проектної документації об'єкту будівництва, - повернути позивачу.

Копію ухвали про повернення позовної заяви разом з позовною заявою та доданими до неї матеріалами надіслати позивачу.

Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Відповідно до частини другої статті 256 Кодексу адміністративного судочинства України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими статтями 295-297 цього Кодексу.

Згідно з підпунктом 15.5 пункту 15 розділу VII "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди за правилами, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Суддя О.М. Чудак