Ухвала від 11.02.2020 по справі 463/674/18

Справа №463/674/18

Провадження №6/463/36/20

УХВАЛА

судового засідання

11 лютого 2020 року Личаківський районний суд м. Львова

в складі: головуючого - судді Нора Н.В.

при секретарі - Кисиличин М.В.

з участю заявника - ОСОБА_1

представника заявника - ОСОБА_2

представника ОСОБА_3 - ОСОБА_4

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Львові заяву ОСОБА_1 про відвід судді Нора Назарія Васильовича у справі за клопотанням про відстрочення виконання рішення по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , третьої особи Органу опіки та піклування Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради про усунення перешкод в користуванні квартирою шляхом виселення, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник ОСОБА_1 звернулась до суду з клопотанням, в якому просить відстрочити до 31.05.2020 року виконання рішення Личаківського районного суду м. Львова від 05.02.2019р.

До початку судового засідання заявник подала заяву про відвід головуючого судді з тих підстав, що суддя Нор Н.В. приймав рішення в суді першої інстанції по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , третьої особи Органу опіки та піклування Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради про усунення перешкод в користуванні квартирою шляхом виселення. Вважає, що в процесі розгляду справи суддя проявив упереджене ставлення до відповідачів та проігнорував позицію органу опіки та піклування, а також переконана що на суддю чинився тиск зі сторони позивача.

Оглянувши матеріали справи, суд встановив наступне.

У відповідності до вимог ч. 1 ст. 435 ЦПК України за заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.

Оглянувши матеріали справи, суд вважає, що заяву ОСОБА_1 про відвід судді Нора Назарія Васильовича слід залишити без розгляду, оскільки відвід судді заявлено у зв'язку з тим що він приймав рішення в суді першої інстанції по справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , третьої особи Органу опіки та піклування Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради про усунення перешкод в користуванні квартирою шляхом виселення, однак нормами ст. 435 ЦПК України регламентовано розгляд клопотання про відстрочку виконання рішення саме тим судом, який розглядав справу як суд першої інстанції.

Керуючись ст. ст. 39, 260 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву ОСОБА_1 про відвід судді Нора Назарія Васильовича у справі за клопотанням про відстрочення виконання рішення залишити без розгляду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення суддею.

Ухвала про відвід судді апеляційному оскарженню не підлягає.

Суддя: Нор Н. В.

Попередній документ
87506557
Наступний документ
87506559
Інформація про рішення:
№ рішення: 87506558
№ справи: 463/674/18
Дата рішення: 11.02.2020
Дата публікації: 13.02.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Личаківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Заява про відстрочку або розстрочку виконання судового рішення
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (09.06.2020)
Результат розгляду: Направлено за належністю до
Дата надходження: 02.06.2020
Предмет позову: про усунення перешкод в користуванні квартирою шляхом виселення, -