Постанова від 11.02.2020 по справі 734/4376/19

Провадження № 3/734/201/20 Справа № 734/4376/19

ПОСТАНОВА

іменем України

11 лютого 2020 року сел.Козелець

Суддя Козелецького районного суду Чернігівської області Іванюк Т.І. розглянувши справу про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , фактично проживаючого : АДРЕСА_1 , не працює, за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Козелецького районного суду Чернігівської області знаходиться справа про адміністративне правопорушення передбачене ст.185 КУпАП стосовно ОСОБА_1 .

В судове засідання ОСОБА_1 , будучи належним чином повідомленим про дату, час та місце розгляду справи, не з'явився, у зв'язку з чим до останнього 31.01.2020 року застосовувався привід в судове засідання.

Виконання приводу покладалося на Козелецьке ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області, проте явка ОСОБА_1 до Козелецького районного суду Чернігівської області не забезпечена, постанову про привід Козелецьким ВП Ніжинського ВП ГУНП не виконано.

Перевіривши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суддя приходить до висновку про неможливість розгляду справи по суті із винесенням постанови, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 268 КУпАП при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені ст.185 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.

Вказані недоліки унеможливлюють дотримання судом прав особи, передбачених ст.268 КУпАП та перешкоджають об'єктивному розгляду справи.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне повернути матеріали справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 до Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 245, 256, 268, 277, 278 КУпАП, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Матеріали справи про адміністративне правопорушення за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 повернути до Козелецького ВП Ніжинського ВП ГУНП в Чернігівській області.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
87492769
Наступний документ
87492771
Інформація про рішення:
№ рішення: 87492770
№ справи: 734/4376/19
Дата рішення: 11.02.2020
Дата публікації: 13.09.2022
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Козелецький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління; Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (03.03.2020)
Дата надходження: 03.03.2020
Розклад засідань:
31.01.2020 10:00 Козелецький районний суд Чернігівської області
16.03.2020 09:00 Козелецький районний суд Чернігівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ІВАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ
СОЛОВЕЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя-доповідач:
ІВАНЮК ТАРАС ІВАНОВИЧ
СОЛОВЕЙ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Ціпивко Іван Михайлович