Справа № 509/5804/19
05 лютого 2020 року смт. Овідіополь
Суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Кириченко П.Л., розглянувши матеріали по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «Радуга -3», Товариства з обмеженою відповідальністю «Руніком Інвест» про визнання будівництва самочинним та відшкодування збитків,-
29 жовтня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до Овідіопольського районного суду Одеської області з вищевказаною позовною заявою, в якій просив суд визнати будівництва самочинним, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1 , та за адресою: АДРЕСА_2 та відшкодування збитків у розмірі 2 500 000 гривень.
Позовна заява була залишена без руху.
У відповідності до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, суд повертає позовну заяву позивачеві, якщо позивач відповідно до ухвали про залишення без руху у встановлений строк не усунить вказані недоліки.
У встановлений судом термін, позивач зазначені в ухвалі недоліки не виправив, а отже позовна заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
Керуючись ст. 185, 258-261 ЦПК України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до Обслуговуючого кооперативу «Радуга -3», Товариства з обмеженою відповідальністю «Руніком Інвест» про визнання будівництва самочинним та відшкодування збитків - повернути позивачу.
Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню зі заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позовної заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги через суд першої інстанції протягом 15 днів з дня її проголошення.
Суддя П.Л. Кириченко