04.02.2020
Справа № 431/7432/19
Провадження № 2/431/256/20
04 лютого 2020 року Старобільський районний суд Луганської області
у складі головуючого судді: Ткач О.В.,
за участю секретаря с/з Кустової О.О.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Старобільську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що він 05.08.2000 року зареєстрував шлюб з відповідачем по справі. Сумісне життя з відповідачем не склалося, фактичні шлюбні відносини припинилися з вересня 2019 року. В зв'язку з чим просить розірвати шлюб між ним та відповідачем по справі.
Від шлюбу є неповнолітня дитина: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Спору про виховання дитини та майнового спору не заявлено.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явився, у позові вказав про розгляд справи у його відсутність (а.с. 3).
Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з'явилася, надала заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги визнає (а.с. 4).
У зв'язку з неявкою в судове засідання сторін по справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає позов обґрунтованим і таким, що підлягає повному задоволенню з наступних підстав:
Згідно ч. 3 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення у випадку визнання позову відповідачем.
Сторони знаходяться у зареєстрованому шлюбі з 05.08.2000 року, місце реєстрації: Старобільський райвідділ реєстрації актів громадянського стану Луганської обл., актовий запис № 53 (а.с. 13).
Від шлюбу є неповнолітня дитина: ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Спору про виховання дитини та майнового спору не заявлено.
При таких обставинах суд вважає, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам обох сторін і це має істотне значення, а тому суд на підставі ст. 112 Сімейного кодексу України вважає за необхідне постановити рішення про розірвання шлюбу.
Причина розпаду сім'ї - розлад і фактичне припинення шлюбних відносин.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_4 буде іменуватися прізвищем « ОСОБА_5 ».
Судові витрати пов'язані з розглядом справи не стягувати з відповідача, оскільки позивач не просить стягнути судові витрати.
Керуючись ст.ст. 12, 81, 200, 247, 258, 263-265, 273 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 112, 113 СК України, суд
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , та ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , зареєстрований 05.08.2000 року, місце реєстрації: Старобільський райвідділ реєстрації актів громадянського стану Луганської обл., актовий запис № 53.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_4 буде іменуватися прізвищем « ОСОБА_5 ».
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Луганського апеляційного суду через Старобільський районний суд шляхом подачі скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом тридцяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя О. В. Ткач