про виправлення описки
05 лютого 2020 р. Справа № 480/644/20
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді - А.Б. Діски, розглянувши в письмовому провадженні в приміщенні суду в м. Суми адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "А-Муссон" до Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради про зобов'язання вчинити дії,-
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "А-Муссон" звернувся до Сумського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради про зобов'язання вчинити дії по відшкодуванню позивачу витрат, пов'язаних з наданням пільг на сплату послуг з поводження з побутовими відходами у сумі 716 511,81 грн., яка складається з суми заборгованості по відшкодуванню з місцевого бюджету 39 085,69 грн, та суми заборгованості по відшкодуванню з державного бюджету 677426, 12 грн.
Ухвалою Сумського окружного адміністративного суду від 03.02.2020 р. прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження.
Судом встановлено, що в пункті 3 резолютивної частини вказаної ухвали було допущено описку, а саме помилково зазначено дату судового засідання "17" грудня 2019 р. о 10:00 год., тоді як правильною є дата "19" лютого 2020 р. о 14:30 год.
Відповідно до ч. 1 ст. 253 КАС України суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне виправити описку, допущену в пункті 3 резолютивної частини ухвали від 03.02.2020 р., правильно зазначивши дату судового засідання - "19" лютого 2020 р. о 14:30 год.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 162, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Виправити описку в пункті 3 резолютивної частини ухвали Сумського окружного адміністративного суду від 03.02.2020 р. по справі № 480/644/20 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "А-Муссон" до Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради про зобов'язання вчинити дії, зазначивши дату підготовчого судового засідання "19" лютого 2020 р. о 14:30 год.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Другого апеляційного адміністративного суду в п'ятнадцятиденний строк з дня складання повного тексту ухвали. Апеляційні скарги до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи подаються через Сумський окружний адміністративний суд.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя А.Б. Діска