Єд. унік. №243/13669/19
Провадження № 2/243/456/2020
про заочний розгляд справи
«04» лютого 2020 року Слов'янський міськрайонний суд Донецької області в складі:
головуючого - судді Воронкова Д.В.,
за участю секретаря судового засідання - Нікіфорової В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі № 5 Слов'янського міськрайонного суду Донецької області цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Цидило и К» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
ТОВ «Цидило и К» звернулось до Слов'янського міськрайонного суду Донецької області з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Справа була призначена до слухання, але відповідач в судове засідання не з'явився, хоча належним чином був повідомлений про день, час та місце судового розгляду справи, відомостей про причину неявки не надав, заяв про розгляд справи за його відсутності до суду не надходило.
Згідно ч. 1 ст. 280 ЦПК України передбачено можливість у разі відсутності відомостей про причину неявки відповідача, повідомленого належним чином, вирішити справу на підставі наявних у суду даних чи доказів (постановляє заочне рішення).
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 5-10, 19, 43, 223, 258-261, 280-283 ЦПК України, суд,-
Вирішувати цивільну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю «Цидило и К» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості на підставі наявних у суду даних чи доказів з постановленням заочного рішення.
Ухвала є остаточна та оскарженню не підлягає.
Ухвала постановлена та підписана в нарадчій кімнаті в одному екземплярі.
Суддя