Постанова від 05.02.2020 по справі 941/1469/19

Справа №: 941/1469/19

Провадження № 3/941/27/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 лютого 2020 року

Суддя Петрівського районного суду Кіровоградської області Шаєнко Ю. В., розглянувши матеріали, які надійшли після доопрацювання від Петрівського ВП Долинського ВП ГУНП України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Петрове Петрівського району Кіровоградської області, мешканця АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 , не працюючого,

за ст.173 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

До Петрівського районного суду Кіровоградської області 13.01.2020 року надійшли матеріали після доопрацювання від Петрівського ВП Долинського ВП ГУНП України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.173 КУпАП, які мотивовані тим, що 18.09.2019 року близько 16 год. 00 хв. в АДРЕСА_1 , громадянин ОСОБА_1 вчинив дрібне хуліганство, а саме, висловлювався нецензурною лайкою в адресу громадянина

ОСОБА_2 , на зауваження не реагував.

Суд, дослідивши матеріалисправи, вважає, що провадження у справі підлягає закриттю з слідуючих підстав.

Відповідно до ст.38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через два місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - два місяці з дня його виявлення, за винятком випадків, коли справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу підвідомчі суду (судді). Якщо справи про адміністративне правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.

Таким чином на час розгляду справи, строк притягнення порушника до адміністративної відповідальності встановлений ч.1 ст. 38 КУпАП закінчився.

Згідно п.7 ст.247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю, якщо закінчились на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строки передбачені статтею 38 цього Кодексу.

Враховуючи те, що на момент розгляду справи закінчився строк притягнення порушника до адміністративної відповідальності, суд вважає, що провадження відповідно до ст. 38 КУпАП у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст. 247,283,285 КУпАП ,-

ПОСТАНОВИВ :

Закрити провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ст.173 КУпАП.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути винесено протест прокурора протягом 10 днів до Кропивницького апеляційного суду через Петрівський районний суд.

Суддя

Попередній документ
87375000
Наступний документ
87375002
Інформація про рішення:
№ рішення: 87375001
№ справи: 941/1469/19
Дата рішення: 05.02.2020
Дата публікації: 07.02.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Петрівський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Дрібне хуліганство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (05.02.2020)
Дата надходження: 13.01.2020
Предмет позову: Висловлювався нецензурною лайкою.
Учасники справи:
головуючий суддя:
КОЛЕСНИК СВІТЛАНА ІВАНІВНА
ШАЄНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-доповідач:
КОЛЕСНИК СВІТЛАНА ІВАНІВНА
ШАЄНКО ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Ткач Юрій Михайлович