Україна
09 березня 2010 р. справа № 2а-50/10/0570
час прийняття постанови: < година >
Донецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючого судді Масло І.В.
при секретарі Грішаєві Є.Є.
за участю:
представника позивача Дуб О.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду за адресою: м. Донецьк-52, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17, адміністративну справу за позовом державного підприємства «Добропіллявугілля» до Управління Пенсійного фонду України в м. Добропілля Донецької області, третя особа - Відокремлений підрозділ «Дитячий оздоровчий центр «Донець», про визнання недійсним рішення № 271/14 від 09.12.2009 про застосування фінансових санкцій у розмірі 509,21 грн. та нарахування пені у розмірі 635,90 грн., визнання неправомірними дій щодо перерозподілу грошових коштів у розмірі 334,45 грн., -
11.01.2010 ДП «Добропіллявугілля» звернулося до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в м. Добропілля Донецької області про визнання недійсним рішення № 271/14 від 09.12.2009 про застосування фінансових санкцій у розмірі 509,21 грн. та нарахування пені у розмірі 635,90 грн., визнання неправомірними дій щодо перерозподілу грошових коштів у розмірі 334,45 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що Відокремлений підрозділ «Дитячий оздоровчий центр «Донець» супровідним листом № 136831/02 від 09.12.2009 отримало рішення № 271/14 від 09.12.2009 про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування), несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, яким було застосовано фінансові санкції в розмірі 509,21 грн. та нарахована пеня у розмірі 635,90 грн. у зв'язку з порушенням граничних строків сплати страхових внесків за період з 28.07.2009 по 30.11.2009.
Вважає вказане рішення незаконним з тих підстав, що відповідач всупереч призначення платежу, яке вказано в платіжному дорученні на сплату щомісячних страхових внесків, зараховує сплачені суми в хронологічному порядку на погашення раніше нарахованих штрафних санкцій. Як вбачається з розрахунку суми фінансових санкцій та пені, який наданий до рішення № 271/14 від 09.12.2009, фінансові санкції та пеня нараховані при сплаті 30.11.2009 в повному обсязі страхових внесків за жовтень 2009р. Отже, позивач за жовтень 2009 року, який входить до перевіряємого періоду (з 28.07.2009 по 30.11.2009), сплачував страхові внески без порушення граничних строків, що підтверджується призначенням платежу в платіжних дорученнях. Відповідач сплачені кошти у порушення ч. 5 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» спрямовує на погашення штрафних санкцій та пені, а потім на погашення недоїмки.
Крім того, ВП «Дитячий оздоровчий центр «Донець» було отримано повідомлення № 01/01 від 02.12.2009, у якому міститься інформація про суми розподілу сплачених коштів 30.11.2009, на які оскаржуваним рішенням були нараховані фінансові санкції та пеня. Позивач вважає вказане повідомлення таким, що не відповідає вимогам п. 10.11 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою Правління Пенсійного фонду України № 21-1 від 19.12.2003, зареєстрованою у Міністерстві юстиції України 16.01.2004 за № 64/8663 (далі за текстом - Інструкція № 21-1), оскільки повідомлення не містить інформацію про суми розподілу сплачених коштів за формою згідно з Додатком 22 Інструкції № 21-1, у ньому не вказана дата сплати коштів у розмірі 334,45 грн. та платіжні доручення про сплату, не вказано, який платіж перерозподілив відповідач. У повідомленні вказано про перерозподіл сум страхових внесків по 2%, при цьому перерозподіл страхових внесків по 33,2% відповідач не здійснював. Отже, він повинен був направити кошти по призначенню платежу, яке вказувалося підприємством у платіжних дорученнях. З розрахунку суми фінансових санкцій та пені видно, що і по цьому виду платежу відповідач здійснив перерозподіл сплачених 30.11.2009 грошових коштів без повідомлення позивача про це.
Що стосується боргу по страхових внесках 33,2% станом на 28.07.2009, тобто за червень-липень 2009 року, то протягом червня-серпня 2009 року на виконання Урядового рішення (протокол засіданні Кабінету Міністрів України від 23.07.2009 № 48) з метою недопущення заборгованості з виплати заробітної плати шахтарям, згідно вимог Міністерства вугільної промисловості України, забезпечувалось першочергове спрямування коштів, що виділяються із державного бюджету та коштів, отриманих від реалізації вугілля, виключно на виплату заробітної плати працівникам. Урядовим рішенням передбачено, що нараховані податки та платежі до Пенсійного фонду України та інших соціальних фондів підлягають сплаті протягом жовтня, листопада, грудня поточного року.
Кошти на виплату заробітної плати зараховувалися на рахунки держказначейства для спрямування їх за призначенням згідно Урядового рішення, про що до Головних управлінь Державного казначейства України в Донецькій, Львівській, Луганській, Волинській областях та м. Києві надійшли від Головного Державного казначейства України вказівки про здійснення контролю за їх цільовим використанням (лист від 29.07.2009 № 12-06/1302-12618).
На вимогу п. 1 Протоколу наради Донецької облдержадміністрації з керівниками підприємств вугільної промисловості Донецької області від 26.09.2009, розроблений графік погашення заборгованості зі сплати страхових внесків за червень, липень, серпень протягом жовтня, листопада та грудня 2009р. Графік затверджений начальником УПФУ в м. Добропілля.
Тобто, даним графіком перенесені строки сплати страхових внесків, які на день складання рішення № 271/14 від 09.12.2009 ще не наступили.
Просив визнати недійсним рішення № 271/14 від 09.12.2009 про застосування фінансових санкцій у розмірі 509,21 грн. та нарахування пені у розмірі 635,90 грн., визнати дії відповідача щодо перерозподілу грошових коштів у розмірі 334,45 грн. неправомірними (а.с. 4-7).
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 11.02.2010 до участі у справі у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, на стороні позивача залучено ВП «Дитячий оздоровчий центр «Донець» ДП «Добропіллявугілля» (а.с. 48).
У судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги та просила їх задовольнити.
Представник відповідача у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся судом належним чином, про що свідчить розписка про отримання судової повістки, надіслав заяву про відкладення розгляд справи у зв'язку з відсутністю позовної заяви. Суд вважає такі причини для відкладення розгляду справи необґрунтованими, оскільки відповідно до розписки УПФУ в м. Добропілля (а.с. 41), відповідач отримав судову повістку та позовну заяву з доданими до неї документами 10.02.2010р. через представника позивача, що також підтверджується підписом представника позивача у довідковому листі до справи. За таких обставин та враховуючи приписи ч. 4 ст. 128 КАС України, суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представника відповідача на підставі наявних у справі доказів.
Представник третьої особи у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином через представника позивача. Заяв про відкладення розгляду справи або про розгляд справи за його відсутності представник третьої особи суду не надавав. За таких обставин суд вважає за можливе розглянути справу за відсутності представника третьої особи.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши обставини справи та перевіривши їх доказами в межах заявлених позовних вимог, суд встановив наступне.
Позивач - Державне підприємство «Добропіллявугілля» (ЄДРПОУ 32186934) є юридичною особою, зареєстроване виконавчим комітетом Добропільської міської ради Донецької області 11.03.2003, що підтверджується Свідоцтвом про державну реєстрацію юридичної особи серії А01 № 352408 (а.с. 17).
Відокремлений підрозділ «Дитячий оздоровчий центр «Донець» Державного підприємства «Добропіллявугілля» (ідентифікаційний код 36420804) утворено 07.04.2009, діє на підстави Положення, затвердженого генеральним директором ДП «Добропіллявугілля» наказом № 52 від 07.04.2009 (а.с. 13-15). Згідно із цим Положенням та довідкою Управління статистики у м. Добропіллі серії АБ № 044274 від 08.04.2009 (а.с. 16) Відокремлений підрозділ «Дитячий оздоровчий центр «Донець» не є юридичною особою, однак є платником страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до УПФУ в м. Добропілля Донецької області, для якого базовим звітним періодом є календарний місяць.
09.12.2009 в.о. начальника УПФУ в м. Добропілля Донецької області Мінаковою С.В. було прийнято рішення № 271/14 про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду (а.с. 9). Згідно з цим рішенням на підставі п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» до ВП «Дитячий оздоровчий центр «Донець» ДП «Добропіллявугілля» застосовано штраф у розмірі 509,21 грн. (10%) та нарахована пеня у розмірі 635,90 грн. (0,1% на суми недоїмки і фінансових санкцій) за період з 01.11.2009 до 30.11.2009.
Позивач, вважаючи вказане рішення протиправним, 11.01.2010 звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з даним позовом (а.с. 4-7).
Відповідно до ч. 3 ст. 2 Кодексу адміністративного судочинства України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:
1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;
2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;
3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);
4) безсторонньо (неупереджено);
5) добросовісно;
6) розсудливо;
7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;
8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);
9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;
10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Стаття 71 Кодексу адміністративного судочинства України передбачає, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Суд приходить до висновку, що УПФУ в м. Добропілля Донецької області не доведена правомірність його дій при винесенні рішення № 271/14 від 09.12.2009.
Підставою прийняття вказаного рішення відповідач зазначає п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Згідно з ч. 4 ст. 20 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» сплата страхових внесків здійснюється виключно в грошовій формі шляхом внесення відповідних сум страхових внесків до солідарної системи на банківські рахунки виконавчих органів Пенсійного фонду, а сум страхових внесків до накопичувальної системи пенсійного страхування - на банківський рахунок Накопичувального фонду або на банківський рахунок обраного застрахованою особою недержавного пенсійного фонду.
Частиною 6 ст. 20 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що страхувальники зобов'язані сплачувати страхові внески, нараховані за відповідний базовий звітний період, не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду.
Згідно з ч. 2 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» суми страхових внесків своєчасно не нараховані та/або не сплачені страхувальниками у строки, визначені статтею 20 цього Закону, в тому числі обчислені територіальними органами Пенсійного фонду у випадках, передбачених частиною третьою статті 20 цього Закону, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків (далі - недоїмка) і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням фінансових санкцій.
У відповідності до п. 2 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» виконавчі органи Пенсійного фонду застосовують до страхувальників фінансові санкції за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або територіальними органами Пенсійного фонду, у вигляді накладення штрафу у розмірі 10 відсотків своєчасно не сплачених сум.
Одночасно на суми своєчасно не сплачених (не перерахованих) страхових внесків і фінансових санкцій нараховується пеня в розмірі 0,1 відсотка зазначених сум коштів, розрахована за кожний день прострочення платежу.
Вказане положення Закону кореспондується з п.п. 9.3.2 Інструкції № 21-1.
Як вбачається з розрахунку сум штрафу та пені, застосованих оскаржуваним рішенням до позивача (а.с. 10-11), розмір штрафу та пені визначено відповідачем за період з 01.11.2009 по 30.11.2009 наступним чином:
- по страховим внескам 33,2%: борг у сумі 16227,43 грн. виник 28.07.2009; сплата вказаної суми здійснена 30.11.2009 у розмірі 5030,67 грн.; сума штрафної санкції складає - 503,07 грн., кількість днів прострочення - 125, сума пені - 628,83 грн. (а.с. 10).
- по страховим внескам 2%:
- борг у сумі 61,37 грн. виник 28.10.2009; сплата вказаної суми здійснена 30.11.2009 у розмірі 61,37 грн.; сума штрафної санкції складає - 6,14 грн., кількість днів прострочення - 33, сума пені - 2,03 грн.;
- борг у сумі 429,76 грн. виник 11.11.2009; сплата вказаної суми здійснена 30.11.2009 у розмірі 265,21 грн.; кількість днів прострочення - 19, сума пені - 5,04 грн. (а.с. 11).
Суд вважає вказаний розрахунок штрафних санкцій і пені необґрунтованим, виходячи з наступного.
1. Щодо визначення суми штрафу та пені по страховим внескам 2%, борг по яким виник 28.10.2009 та 11.11.2009:
Відповідно до картки особового рахунку страхувальника по 2%, станом на 28.10.2009 (дата виникнення боргу згідно розрахунку суми штрафних санкцій та пені) до сплати належить 743,81 грн., 30.10.2009 було зараховано страхових внесків на суму 743,81 грн.
Згідно з платіжним дорученням № 1805 від 30.10.2009 позивачем було перераховано страхових внесків по 2% за вересень 2009 року у розмірі 743,81 грн. (а.с. 32). Даних про перерозподіл цієї суми на погашення недоїмки, пені та штрафних санкцій відповідач не надав.
Як вбачається з розрахунку страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за жовтень 2009 року, позивач визначив суму страхових внесків по 2%, що підлягають до сплати, у розмірі 334,45 грн. (а.с. 28-29).
Платіжним дорученням № 2112 від 30.11.2009 позивач перерахував страхові внески по 2%% за жовтень 2009 року у розмірі 334,45 грн.
Відповідно до картки особового рахунку страхувальника по 1%-5%, станом на 11.11.2009 (дата виникнення боргу згідно розрахунку суми штрафних санкцій та пені) до сплати сума не визначена, за станом на 30.11.2009 визначена сума до сплати 334,45 грн. 30.11.2009 було зараховано страхових внесків на суму 334,45 грн.
З розрахунку сум штрафу і пені по оскаржуваному рішенню (а.с. 11) випливає, що відповідач суму, сплачену 30.11.2009, врахував як погашення недоїмки, що утворилася 28.10.2009 та 11.11.2009, у розмірі 61,37 грн. та 265,21 грн., що стало підставою відповідно для нарахування пені на сплачені суми: у розмірі 2,03 грн. за 33 дні прострочення, застосування штрафу у розмірі 10% - 6,14 грн. на суму зарахування 61,37 грн.; та нарахування пені у розмірі 5,04 грн. за 19 днів прострочення на суму зарахування 265,21 грн.
Також перерозподіл суми, сплаченої позивачем 30.11.2009 у розмірі 334,45 грн. підтверджується повідомленням № 01/01 від 02.12.2009 (а.с. 12), з якого вбачається, що відповідач спрямував цю суму на погашення недоїмки у розмірі 61,37 грн., пені у розмірі 7,87 грн. та фінансових санкцій у розмірі 265,21 грн. У цьому повідомленні також вказано, що залишилися несплаченими сума недоїмки у розмірі 334,45 грн., пені у розмірі 4,88 грн. та фінансових санкцій у розмірі 164,55 грн.
Відповідно до ч. 5 ст. 106 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» за рахунок сум, що надходять від страхувальника або від державної виконавчої служби в рахунок сплати недоїмки, погашаються суми недоїмки, пені та фінансових санкцій у порядку календарної черговості їх виникнення. У разі, коли страхувальник має несплачену недоїмку, пеню та фінансові санкції і здійснює сплату поточних сум страхових внесків, ці суми зараховуються в рахунок сплати недоїмки, пені та фінансових санкцій.
Аналогічні положення містяться у п 10.11 Інструкції № 21-1.
Згідно з п.п. 5.1, 5.2, 5.3 п. 5 Порядку ведення органами Пенсійного фонду України надходження платежів зі збору на обов'язкове державне пенсійне страхування та інших платежів, затвердженого Постановою Правління Пенсійного Фонду України № 2-4 від 19.10.2002р., зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за № 212/6500, облік надходжень платежів до органів Пенсійного фонду України в особових рахунках платників проводиться на підставі документів, перелічених у п. 2.4 цього Порядку.
Для забезпечення контролю за повнотою та своєчасністю розрахунків платників за видами платежів, органи Пенсійного фонду України проводять облік платежів згідно з кодами видів надходжень до Пенсійного фонду України.
Суми донарахованих платежів за результатами документальних перевірок, розстрочених сум (при розірвані договору розстрочення) обліковуються за тими самими кодами, що й основні платежі, за якими здійснено таке нарахування.
Дані про надходження платежів до відповідного органу Пенсійного фонду України повинні бути відображені в особових рахунках платників. При обробці розрахункових документів про сплату платежів до Пенсійного фонду України в автоматичному режимі з використанням електронного реєстру розрахункових документів відповідальною особою, яка проводить їх обробку, за зовнішніми ознаками перевіряються дані заповнення реквізиту "Призначення платежу" на відповідність необхідним вимогам.
Таким чином, при зарахуванні платежів до органів Пенсійного фонду України вказані положення вимагають враховувати реквізит платіжного документу „Призначення платежу”. У вказаних вище платіжних дорученнях, якими позивач здійснював сплату страхових внесків, у реквізиті „Призначення платежу” позивач вказував відповідні періоди та відсотки страхових внесків, за які здійснював сплату, та відповідні розрахункові рахунки, на які направлялися платежі. Відповідач сплачені суми страхових внесків розподілив без урахування їх призначення, вказаного у платіжних дорученнях, що не передбачено нормами чинного законодавства, тобто відповідач у даному випадку діяв протиправно.
Отже, у даному випадку в відповідача були відсутні підстави для нарахування оскаржуваним рішенням пені у розмірі 7,07 грн. та штрафу у розмірі 6,14 грн. по страховим внескам 2 %, борг по яким виник 28.10.2009 і 11.11.2009, оскільки за станом на ці дати в нього була відсутня недоїмка зі сплати страхових внесків за відповідні періоди.
2. Щодо визначення суми штрафу та пені по страховим внескам 33,2 %, борг по яким виник 28.07.2009:
За даними розрахунку суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, що підлягають сплаті за червень 2009 року, наданим представником позивача у судове засідання, позивачем було визначено суму страхових внесків до сплати по 33,2% у розмірі 28574,67 грн.
Відповідно до картки особового рахунку страхувальника по 32%, 4%, 42%, за станом на 28.07.2009 (дата виникнення боргу згідно розрахунку суми штрафних санкцій та пені) до сплати належить 28574,67 грн. При цьому, 01.07.2009 було зараховано страхових внесків на суму 4340,18 грн.
Згідно платіжного доручення № 34 від 01.07.2009, позивач перерахував страхові внески по 33,2% за червень 2009 року у розмірі 4340,18 грн.
Відповідно до картки особового рахунку страхувальника по 32%, 4%, 42%, 30.11.2009 належали до сплати страхові внески у розмірі 5030,67 грн. Також, 30.11.2009 було зараховано страхових внесків на суму 5030,67 грн.
Згідно платіжного доручення № 178 від 30.11.2009, позивач перерахував страхові внески по 33,2% за жовтень 2009 року у розмірі 5030,67 грн.
Згідно з розрахунком сум штрафу і пені по оскаржуваному рішенню (а.с. 10), відповідач суму, сплачену 30.11.2009 у розмірі 5030,67 грн., врахував як погашення недоїмки, яка утворилася 28.07.2009 у розмірі 16227,43 грн., що стало підставою для застосування штрафу у розмірі 10% від неї - 503,07 грн., та нарахування пені у розмірі 628,83 грн. за 125 днів прострочення. При цьому відповідного повідомлення про розподіл сплаченої суми на погашення недоїмки, пені та штрафних санкцій відповідач не надав.
Визначаючи вказані суми страхових внесків в якості недоїмки відповідач не врахував, що згідно з Графіком погашення заборгованості по страховим внескам до Пенсійного фонду України, нарахованим за червень-серпень 2009р. по ДП «Добропілляугілля», затвердженим генеральним директором ДП «Добропіллявугілля» і погодженим з начальником УПФУ у м. Добропілля Донецької області, було встановлено, що відрахування по 33,2% за червень-серпень 2009р. мають погашатися у жовтні-грудні 2009р. (а.с. 21). Цим графіком окремо не визначені певні дати погашення недоїмки, а визначено тільки періоди погашення та суми.
Вказаний Графік було розроблено на виконання Урядового рішення (протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 23.078.2009 № 48) та п. 1 Протоколу наради Донецької облдержадміністрації від 26.09.2009.
Отже, у даному випадку відповідач до закінчення періоду дії Графіку не мав права нараховувати штраф та пеню на суми недоїмки, що утворилися протягом червня-серпня 2009 року. Таким чином, прийняття оскаржуваного рішення у цій частині є передчасним.
Враховуючи викладене, суд приходить до висновку, що відповідачем не доведена правомірність його рішення та дій щодо перерозподілу грошових коштів у розмірі 334,45 грн., у зв'язку з чим задовольняє позовні вимоги у повному обсязі.
Відповідно до ч. 1 ст. 94 КАС України суд присуджує до стягнення на користь позивача судові витрати з Державного бюджету України у розмірі 3,40 грн.
Керуючись ст.ст.2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-111, 121, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
Позов державного підприємства «Добропіллявугілля» до Управління Пенсійного фонду України в м. Добропілля Донецької області, третя особа - Відокремлений підрозділ «Дитячий оздоровчий центр «Донець», про визнання недійсним рішення № 271/14 від 09.12.2009 про застосування фінансових санкцій у розмірі 509,21 грн. та нарахування пені у розмірі 635,90 грн., визнання неправомірними дій щодо перерозподілу грошових коштів у розмірі 334,45 грн. - задовольнити.
Визнати недійсним рішення Управління Пенсійного фонду України в м. Добропілля Донецької області про застосування фінансових санкцій та нарахування пені за несплату (неперерахування) або несвоєчасну сплату (несвоєчасне перерахування) страхувальниками страхових внесків, у тому числі донарахованих страхувальниками або органом Пенсійного фонду № 271/14 від 09.12.2009 на суму штрафу у розмірі 509 (п'ятсот дев'ять) грн. 21 коп. та пені у розмірі 635 (шістсот тридцять п'ять) грн. 90 коп.
Визнати протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в м. Добропілля Донецької області щодо здійснення перерозподілу суми, сплаченої державним підприємством «Добропіллявугілля» згідно платіжного доручення від 30.11.2009 № 2112, у розмірі 334 (триста тридцять чотири) грн. 45 коп. відповідно до повідомлення від 02.12.2009 № 01/01.
Стягнути з Державного бюджету України на користь державного підприємства «Добропіллявугілля» судові витрати по сплаті судового збору у розмірі 3 (три) грн. 40 коп.
Постанова постановлена у нарадчій кімнаті та проголошено її вступну та резолютивну частини 09 березня 2010 року.
Повний текст постанови складений 14 березня 2010 року.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі - з дня складення в повному обсязі - до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.
Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови.
Апеляційна скарга на постанову суду подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання зяви про апеляційне оскарження.
Суддя Масло І.В.