Справа № 757/14602/19-ц
Провадження № 2/522/3620/20
про залишення позову без руху
04 лютого 2020 року м. Одеса
Суддя Приморського районного суду міста Одеси Донцов Д.Ю., дослідивши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Одеського національного медичного університету, Виконуючої обов'язки Міністра охорони здоров'я України ОСОБА_2 , Міністерство охорони здоров'я України про стягнення заборгованості по заробітній платі,
До Приморського районного суду м.Одеси 03.02.2020 року надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Одеського національного медичного університету, Виконуючої обов'язки Міністра охорони здоров'я України ОСОБА_2 , Міністерство охорони здоров'я України про стягнення заборгованості по заробітній платі.
Вирішуючи питання про можливість відкриття провадження у справі, суд приходить до наступного висновку.
Статтею 175 ЦПК України встановлено вимоги до позовної заяви.
Згідно п.10 ч.3 ст. 175 ЦПК України у позові повинно бути зазначено підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Подана позивачем позовна заява не відповідає вимогам, встановленим п. 10 ч.3 ст. 175 ЦПК України, оскільки не підтверджена у встановленому законом порядку.
Зокрема, згідно п. 8 ч.3 ст. 175 ЦПК України позовна заява повинна містити перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
Окрім того, згідно ч. 2, 4, 5 ст. 95 ЦПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.
Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
Надані позивачем докази не відповідають вимогам, встановленим ч. 2, 4,5 ст. 95 ЦПК України, оскільки не засвідчені в установленому законом порядку.
Статтею 185 ЦПК України встановлено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України, суд,-
Позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 ) до Одеського національного медичного університету (65082, м. Одеса, пров. Валіховський, буд.2) , Виконуючої обов'язки Міністра охорони здоров'я України ОСОБА_2 ( АДРЕСА_2 . АДРЕСА_3 ), Міністерство охорони здоров'я України (01021, м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7) про стягнення заборгованості по заробітній платі - залишити без руху.
Встановити позивачу десятиденний строк з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху, для усунення недоліків.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати позивачу.
У разі не усунення зазначених недоліків у встановлений строк позовна заява вважатиметься неподаною та буде повернута позивачу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Д.Ю. Донцов