Справа № 739/2114/19
Провадження № 2/739/51/20
про закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті
03 лютого 2020 року м. Новгород-Сіверський
Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області в складі: головуючого судді Іващенка А.І., за участі секретаря Неживець К.В., розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду м. Новгород-Сіверський цивільну справу за позовом ОСОБА_1 ,-
Ухвалою Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області від 12 січня 2020 року відкрито провадження у вказаній справі, призначено підготовче судове засідання. В підготовчому судовому засіданні з'ясовані всі питання, щодо учасників судового процесу та питання щодо витребування доказів. На виконання ст. 189 ЦПК України та під час підготовчого судового засідання проведені дії, передбачені ст. 197 ЦПК України. Згідно із п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
З урахуванням наведеного, керуючись ст. ст. 189,197, 200, 260 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті у судовому засіданні на 05 березня 2020 року на 09 год. 00 хв. в залі суду за адресою: Чернігівська область, м. Новгород-Сіверський, вул. Гімназична 10 а. Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Іващенко А.І.