Справа № 750/230/20
Провадження № 2-о/750/25/20
03 лютого 2020 року м. Чернігів
Деснянський районний суд м. Чернігова у складі
головуючого судді Требух Н.В.,
з секретарем судового засідання Будаш М.В..
справа № 750/230/20
заявник ОСОБА_1
заінтересовані особи Чернігівська міська рада
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу
встановив:
Заявниця звернулася до суду з заявою та просить встановити факт належності їй Свідоцтва про право власності на житло від 06.08.1993 року №954, виданого виконавчим комітетом Деснянської районної Ради народних депутатів на квартиру загальною площею 44,3 кв.м, що знаходиться за адресою АДРЕСА_1 . Встановлення даного факту необхідно для реалізації свого права власності.
Заявниця надала заяву про розгляд справи за її відсутності, заяву підтримує. Чернігівська міська рада просить справу також розглянути за її відсутності, у вирішенні питання покладається на розсуд суду.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що заява підлягає задоволенню.
Судом встановлено, що згідно з розпорядженням від 04.08.1993 року №954 було видано виконавчим комітетом Деснянської районної Ради народних депутатів на ім'я ОСОБА_2 та ОСОБА_1 Свідоцтво про право власності на житло від 06 серпня 1993 року на квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 в цілому.
Згідно Свідоцтва про народження НОМЕР_1 , заповненого російською мовою ІНФОРМАЦІЯ_1 народилась « ОСОБА_1 », яка 10.09.1961 року зареєструвала шлюб з ОСОБА_2 і змінила прізвище на « ОСОБА_1 ».
Відповідно до копій паспорту громадянина України серії НОМЕР_2 по-батькові заявника зазначено як « ОСОБА_1 », а не « ОСОБА_1 ».
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по-батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по-батькові, прізвищем,місце і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або паспорті
Таким чином, судом достовірно встановлено, що Свідоцтва про право власності на житло від 06.08.1993 року видано з помилкою в написанні по-батькові ОСОБА_1 і належить ОСОБА_1 .
Керуючись ст. ст. 212,213, 256, 259 ЦПК України, суд,
вирішив:
Заяву задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1 про право власності на житло від 06.08.1993 року, видане на ім'я ОСОБА_2 та ОСОБА_1 на підставі розпорядження №954 від 04.08.1993 року на квартиру в цілому за адресою АДРЕСА_1 .
Рішення суду може бути оскаржене до Чернігівського апеляційного суду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя Н.В.Требух