Справа № 592/12635/19
Провадження № 2-во/592/20/20
30 січня 2020 року м.Суми
Ковпаківський районний суд м. Суми у складі:
головуючого - судді Катрич О.М.,
за участю секретаря судового засідання Коваленко В.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Суми заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні Ковпаківського районного суду м. Суми від 12.12.2019 року, -
Рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми від 12.12.2019р. позов ОСОБА_1 до Сумської міської ради, третя особа: Сумська міська державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування, встановлення дати смерті задоволено частково. Однак, в рішенні суду зазначено, що за позивачем визнано право власності на S частку квартири за адресою АДРЕСА_1 , замість 1/2 частки квартири за адресою АДРЕСА_1 . Просить виправити допущені описки.
Сторони у судове засідання не з'явилися, але їх неявка не перешкоджає розгляду питання про виправлення описки.
Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.
Так, рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми від 12.12.2019р. позов ОСОБА_1 до Сумської міської ради, третя особа: Сумська міська державна нотаріальна контора про визнання права власності в порядку спадкування, встановлення дати смерті задоволено частково. Однак, в рішенні суду помилково, з технічних причин, зазначено про «S частину квартири за адресою АДРЕСА_1 » замість вірного «1/2 частини квартири за адресою АДРЕСА_1 » (а.с. 63-64).
Враховуючи наведені обставини, суд вважає за необхідне виправити вказані описки.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд,-
Виправити описки в рішенні Ковпаківського районного суду м. Суми від 12.12.2019 року № 592/12635/19, зазначивши в рішенні суду вірно «1/2 частини квартири за адресою АДРЕСА_1 » замість невірного «S частину квартири за адресою АДРЕСА_1 ».
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя О.М. Катрич