Справа № 165/5/20
Провадження № 1-кс/165/14/20
08 січня 2020 року м. Нововолинськ
Слідчий суддя Нововолинського міського суду Волинської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Нововолинську клопотання старшого слідчого СВ Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_4 , яке погоджене прокурором Нововолинського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області ОСОБА_3 , про арешт тимчасово вилученого майна за матеріалами досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за №12019030050001437 від 27.12.2019 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186 КК України,
встановив:
До суду надійшло клопотання старшого слідчого СВ Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області ОСОБА_4 про арешт тимчасово вилученого майна.
В обґрунтування свого клопотання слідчий посилається на те, що 27.12.2019, близько 15 год., невідома особа, застосовуючи фізичне насильство до ОСОБА_5 , відкрито викрала мобільний телефон невідомої марки та ключі до гаражного приміщення, чим спричинила потерпілому майнову шкоду..
28.12.2019 слідчим СВ Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП у Волинській області матеріали за даним фактом внесені до ЄРДР за №12019030050001437, за ч. 2 ст. 186 КК України.
У клопотанні слідчий вказує, що 28.12.2019, в ході проведення огляду ділянки місцевості за адресою: м. Нововолинськ, вул.. Маяцовського, 24, ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 добровільно вказав працівникам поліції місце, де він закопав паспорт громадянина України ОСОБА_5 . Після чого власноруч дістав його з під земляного покрову, вкритого шаром снігу в синій полімерній обгортці, серії НОМЕР_1 , який добровільно передав працівникам поліції. При огляді вказаного паспорта було виявлено ідентифікаційний номер платника податків на ім'я ОСОБА_5 , № НОМЕР_2 , квитанцію про сплату аліментів ОСОБА_7 , корпус від сім-картки за номером НОМЕР_3 , Вилучені документи та корпус від сім картки поміщено в прозорий полімерний пакет, який пов'язаний ниткою білого кольору, до вільних кінців якої прикріплено паперову бирку з відтиском печатки «Для довідок» та скріпленою підписами учасників та слідчого, після чого вилучено з місця події. Просить накласти арешт на вказане майно.
В судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, просить його задоволити з підстав, викладених у клопотанні.
У відповідності до ч.1 ст.170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину.
Заслухавши доводи прокурора, беручи до уваги вищевикладене, слідчий суддя дійшов висновку, що з метою збереження речових доказів та досягнення дієвості заходів забезпечення кримінального провадження арешту підлягає тимчасово вилучене вищевказане майно, яке має значення речових доказів у кримінальному провадженні та вилучене під час санкціонованого обшуку, а тому клопотання підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 170, 172, 173 КПК України, слідчий суддя,
ухвалив:
Клопотання задовольнити.
Накласти арешт на тимчасово вилучене 28.12.2019 в ході огляду місцевості за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: паспорт громадянина України на ім'я громадянина України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , серії НОМЕР_1 , ідентифікаційний код платника податків на ім'я громадянина України ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , квитанцію про сплату аліментів ОСОБА_7 , корпус від сім-картки за номером НОМЕР_3 .
Ухвала підлягає негайному виконанню старшим слідчим Нововолинського ВП Володимир-Волинського ВП ГУНП України у Волинській області ОСОБА_4 .
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Волинського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя підпис
Згідно з оригіналом
Слідчий суддя ОСОБА_1