пр. № 2-о/759/265/20
ун. № 759/1687/20
про відкриття провадження у справі
29 січня 2020 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Шум Л.М., розглянувши заяву ОСОБА_1 , зацікавлена особа: Святошинський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління міністерства юстиції про встановлення факту смерті,
28.01.2020 року ОСОБА_1 звернувся до Святошинського районного суду з заявою вимогами якої є встановлення факту смерті його матері.
При вирішенні питання про відкриття провадження у зазначеній цивільній справі були вивчені матеріали. Справа підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства в рамках окремого провадження, підсудна Святошинському районному суду м. Києва. Підстав для залишення без руху або повернення заяви, відмови у відкритті провадження не встановлено.
Керуючись ст. ст. 19, 258, 293, 294,354 ЦПК України, суддя
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 , зацікавлена особа: Святошинський районний у м. Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану міжрегіонального управління міністерства юстиції про встановлення факту смерті та відкрити провадження у цивільній справі.
Викликати учасників у судове засідання на 11 год. 30 хв. 30 січня 2020р. до Святошинського районного суду м. Києва (01032,м.Київ, вул. Жилянська, 142 , каб. 22).
Учасники справи повинні подати докази на які вони посилаються у відповідності до ч. 8 ст. 43 ЦПК України якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в електронній формі, такі документи скріплюються електронним цифровим підписом учасника справи (його представника).Якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).
Інформація про рух справи може бути отримана на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://sv.ki.court.gov.ua..
Апеляційна скарга на ухвалу про відкриття провадження може бути подана лише з підстави порушення правил підсудності протягом п'ятнадцяти днів з дня її вручення.
Суддя Л.М. Шум