30.01.20
33/812/23/20
Справа № 33/812/33/20 Головуючий у місцевому суді: Терентьєв Г.В.
Категорія: ч. 1 ст. 130 КУпАП Головуючий у апеляційному суді: Гулий В.П.
Резолютивна частина
Миколаївський апеляційний суд
у складі:
головуючого судді Гулого В.П.,
за участю:
секретаря Бондаренко М.Є.,
особи, притягнутої до
адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 ,
30 січня 2020 року, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві клопотання особи, притягнутої до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови судді Миколаївського районного суду Миколаївської області від 19 грудня 2019 року, якою
ОСОБА_1 , 1998 року, листопада місяця, 19-го дня народження, громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
- притягнуто до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (надалі КУпАП) з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 10 200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 (один) рік,
З огляду на те, що складання постанови вимагає значного часу, апеляційний суд, вважає за необхідне обмежитись складанням та оголошенням лише резолютивної частини постанови.
Керуючись частиною 2 статті 294 КУпАП,
У задоволенні клопотання особи, притягнутої до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови судді Миколаївського районного суду Миколаївської області від 19 грудня 2019 року відносно ОСОБА_1 - відмовити.
Апеляційну скаргу разом з доданими до неї матеріалами повернути особі, притягнутій до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 .
Постанова апеляційного суду набирає законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.
Повний текст постанови буде оголошений о 12 годині 00 хвилин 30 січня 2020 року.
Суддя