Ухвала від 28.01.2020 по справі 369/16261/19

Справа № 369/16261/19

Провадження №4-с/369/36/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.01.2020 року м. Київ

Суддя Києво-Святошинського районного суду Ковальчук Л.М., розглянувши скаргу Чабанівської селищної ради, боржник ОСОБА_1 і ОСОБА_2 », Києво-Святошинський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, про визнання бездіяльності начальника відділу державної виконавчої служби незаконною і зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Скаржник Чабанівська селищна рада звернулася до суду зі скаргою про визнання бездіяльності начальника відділу Києво-Святошинського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області незаконною і зобов'язання вчинити певні дії, боржник ТОВ « ОСОБА_3 і ОСОБА_2 ».

Згідно положень ч. 1 ст. 11 ЦПК України суд визначає в межах, встановлених цим Кодексом, порядок здійснення провадження у справі відповідно до принципу пропорційності, враховуючи: завдання цивільного судочинства; забезпечення розумного балансу між приватними й публічними інтересами; особливості предмета спору; ціну позову; складність справи; значення розгляду справи для сторін, час, необхідний для вчинення тих чи інших дій, розмір судових витрат, пов'язаних із відповідними процесуальними діями, тощо.

Скарга відповідає вимогам ст. ст. 447, 448 ЦПК України.

Підстав, передбачених Цивільним процесуальним кодексом України, для залишення скарги без руху, повернення скарги, відмови у відкритті провадження в цивільній справі суддею не виявлено.

Керуючись ст. ст. 11, 187, 447, 448 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у цивільній справі за скаргою Чабанівської селищної ради, боржник ОСОБА_1 і ОСОБА_2 », Києво-Святошинський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області, про визнання бездіяльності начальника відділу державної виконавчої служби незаконною і зобов'язання вчинити певні дії.

Призначити розгляд скарги на 09 год. 15 хв. 18 лютого 2020 року в приміщенні Києво-Святошинського районного суду Київської області за адресою: м. Київ, вул. Мельниченка, 1.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Суб'єкту оскарження надіслати копію скарги та доданих до неї документів.

Суб'єкту оскарження пропонується подати до суду свої письмові заперечення проти скарги та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Можливість отримати інформацію щодо справи, що розглядається, учасники справи мають на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://ks.ko.court.gov.ua.

Ухвала окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку лише щодо порушення правил підсудності шляхом подання апеляційної скарги до Київського апеляційного суду протягом 15 днів з дня вручення копії ухвали суду. В іншій частині заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Ковальчук Л.М.

Попередній документ
87222914
Наступний документ
87222916
Інформація про рішення:
№ рішення: 87222915
№ справи: 369/16261/19
Дата рішення: 28.01.2020
Дата публікації: 31.01.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Києво-Святошинський районний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); В порядку ЦПК України; Скарги на дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби, що розглядаються в порядку цивільного судочинства