29.01.2020 Провадження по справі № 2/940/79/20
Справа № 940/1709/19
Рішення
Іменем України
29 січня 2020 року Тетіївський районний суд Київської області в складі :
головуючого судді : Косович Т.П.
при секретарі : Козуб І.С.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Тетієві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб між нею та відповідачем ОСОБА_2 , зареєстрований 05.05.2007 року виконавчим комітетом Кашперівської сільської ради Тетіївського району Київській області, актовий запис № 6, посилаючись на те, що сімейні стосунки у них з чоловіком не склалися, вони мають різні погляди на життя, у них відсутні спільні інтереси, на даний час вони спільного господарства не ведуть, а тому вважає, що їх сім'я розпалася остаточно і зберігати її надалі недоцільно.
В підготовче судове засідання позивач ОСОБА_1 не прибула, до суду надала заяву, в якій просить справу слухати у її відсутності, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, після розірвання шлюбу просить відновити їй дошлюбне прізвище ОСОБА_1.
ВідповідачОСОБА_2 в підготовче судове засідання не прибув, до суду надав заяву, в якій просить справу слухати у його відсутності, позовні вимоги визнає.
Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень ЦПК розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ст. 200 ЦПК України, у разі визнання позову відповідачем суд ухвалює рішення в підготовчому судовому засіданні.
Суд, розглянувши матеріали справи та дослідивши письмові докази, вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, виходячи з такого.
В судовому засіданні встановлено, що сторони зареєстрували свій шлюб 05.05.2007 року виконавчим комітетом Кашперівської сільської ради Тетіївського району Київській області, актовий запис № 6, що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії НОМЕР_1 від 05.05.2007 року (а.с.8). Від шлюбу мають двох малолітніх дітей: сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та сина ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (копії свідоцтв про народження дітей - а.с.9,10). В період спільного проживання сімейні стосунки у сторін не склалися, вони мають різні погляди на життя, у них відсутні спільні інтереси та взаєморозуміння, на даний час вони спільного господарства не ведуть, їх сім'я розпалася остаточно і зберігати її надалі недоцільно.
Відповідно до ч. 3 ст. 105 Сімейного кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Відповідно до ст.112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного із них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Таким чином, аналізуючи зібрані по справі та досліджені в суді докази, враховуючи фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову, суд вважає, що позовні вимоги слід задовольнити, оскільки в судовому засіданні встановлено, що сторони зберігати шлюб не бажають, а тому суд приходить до висновку, що їх сім'я розпалася остаточно і її збереження при таких обставинах суперечило б інтересам сторін.
Керуючись ст.ст.200,258,259,263-265,268,273,354 ЦПК України, ст. ст. 105, 110, 112, 113 Сімейного кодексу України, суд
вирішив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , та ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , який зареєстрований 05.05.2007 року виконавчим комітетом Кашперівської сільської ради Тетіївського району Київській області, актовий запис № 6 - розірвати.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 відновити дошлюбне прізвище ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене до Київського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя: Т.П.Косович