Постанова від 28.01.2020 по справі 372/297/20

Справа № 372/297/20

Провадження № 3-131/20

ПОСТАНОВА

іменем України

28 січня 2020 року Суддя Обухівського районного суду Київської області Потабенко Л.В., розглянувши адміністративний матеріал, що надійшов від Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності :

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, що зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 , який працює на посаді комірника в ТОВ «ІНБУД», реєстраційний номер облікової картки платника податків суду невідомо,

за ч.1 ст.51 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 04.12.2019 року о 20 год. 21 хв., перебуваючи в місті Обухів Київської області по вулиці Каштанова, 6/1, в магазині «Бджілка» здійснив крадіжку однієї банки «Кінгз ОСОБА_2 з грепфруктом», ємністю 0,5 літра, 7% та банку пива «Діабло», загальною вартістю 39,96 гривень. Своїми діями, що виразились в дрібному викраденні чужого майна шляхом крадіжки, ОСОБА_1 скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст. 51 КУпАП.

Суддя вважає, що вказану справу про адміністративне правопорушення необхідно повернути до Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області для дооформлення, виходячи з наступного.

Так, справа про адміністративне правопорушення про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 51 КУпАП була надіслана на адресу суду без доставки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Відповідно до ч. 2 ст. 268 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 51 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обовязковою.

З урахуванням вищенаведеного, за відсутності особи, відносно якої складений протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 51 КУпАП, суддя позбавлений можливості прийняти законне та обґрунтоване рішення по даній адміністративній справі, що обумовлює повернення указаної справи про адміністративне правопорушення на дооформлення.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 51, 268, 280, 283 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Справу про адміністративне правопорушення за адміністративним протоколом про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 51 КУпАП повернути до Обухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області для дооформлення.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Потабенко

Попередній документ
87222753
Наступний документ
87222755
Інформація про рішення:
№ рішення: 87222754
№ справи: 372/297/20
Дата рішення: 28.01.2020
Дата публікації: 31.01.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Обухівський районний суд Київської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на власність; Дрібне викрадення чужого майна
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (21.01.2020)
Дата надходження: 21.01.2020
Предмет позову: викрадення майна
Розклад засідань:
28.01.2020 09:00 Обухівський районний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПОТАБЕНКО ЛАРИСА ВІКТОРІВНА
суддя-доповідач:
ПОТАБЕНКО ЛАРИСА ВІКТОРІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Воловенко Владислав Анатолійович