61022, м. Харків, пр. Науки, 5, тел.:(057) 702-07-99, факс: (057) 702-08-52,
гаряча лінія: (096) 068-16-02, E-mail: inbox@dn.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ: 03499901, UA628999980313141206083020002
22.01.2020 Справа № 905/2387/19
Господарський суд Донецької області у складі судді Зекунова Е.В., при секретарі судового засідання (помічник судді за дорученням) Кульбакової Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЮЖНОЄ" про спонукання вчинити певні дії,-
за участю представників сторін:
від позивача: не з'явився;
від відповідача: не з'явився.
ОСОБА_1 звернувся до господарського суду Донецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ЮЖНОЄ" про спонукання вчинити певні дії.
Ухвалою господарського суду Донецької області від 24.12.2019 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі 905/2387/19 за правилами загального позовного провадження. Судове засідання призначено на 22.01.2020 року.
20.01.2020 від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому останній заперечує проти задоволення позовних вимог.
21.01.2020 до господарського суду Донецької області від представника позивача надійшло клопотання про розгляд справи за відсутності позивача
У судове засідання 22.01.2020 сторони не з'явились, про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином.
На підставі ч.2 ст.183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Враховуючи неявку сторін та те, що в даному судовому засіданні сторонами подані не всі докази по справі, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання.
На підставі викладеного, враховуючи неможливість розгляду всіх питань у даному підготовчому засіданні, керуючись ч.3 ст.177, п.3 ч.2 ст.183, ст.234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд,
Відкласти підготовче засідання на 20.02.2020 року о 15:45 год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Донецької області за адресою: м.Харків, пр.Науки,5, кімната № 412.
Запропонувати сторонам за наявності додаткових доказів по справі - надати їх суду, в строк до 18.02.2020, разом з доказами направлення копій вказаних доказів іншій стороні.
Всі витребувані матеріали надати до суду з відповідно оформленим супровідним листом.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://dn.arbitr.gov.ua
Ухвала набирає чинності з дати підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, проте заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Е.В. Зекунов