Постанова від 27.01.2020 по справі 947/29465/19

Справа № 947/29465/19

Провадження № 1-кс/947/801/20

УХВАЛА

27.01.2020 року слідчий суддя Київського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 ,, при секретарі судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Одесі клопотання прокурора відділу прокуратури Одеської області ОСОБА_3 , внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42019160000000660 від 13.11.2019 за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК, про дозвіл на тимчасовий доступ до речей і документів.

ВСТАНОВИВ:

До Київського районного суду м. Одеси звернувся прокурор відділу прокуратури Одеської області про тимчасовий доступ до речей і документів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на протязі 2016-2019 років зловживаючи своїм службовим становищем, привласнювали бюджетні кошти шляхом укладання з Установою комунальної власності « ІНФОРМАЦІЯ_2 », ДП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ДП Український дитячий центр « ІНФОРМАЦІЯ_4 », КП « ІНФОРМАЦІЯ_5 », КП « ІНФОРМАЦІЯ_6 », КП « ІНФОРМАЦІЯ_7 » та іншими підприємствами незаконних додаткових угод щодо підвищення ціни за одиницю товару від 2 до 3 грн до договір купівлі-продажу палива, що завдало збитки державним підприємствам в особливо великих розмірах.

Так, 18.04.2017 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » укладено за наслідками проведеної процедури закупівлі із Установою комунальної власності « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір від 18.04.2017 №20 про поставку нафтопродуктів, а саме: бензину А-95 вартістю 21,69 грн за 1 л, бензину А-92 - 20,70 грн за 1 л, дизельного палива - 18,70 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до Установи комунальної власності « ІНФОРМАЦІЯ_2 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 17.05.2017, 22.05.2017, 07.06.2017, 13.09.2017, 11.01.2018, 08.02.2018, 20.02.2018, більшістю з яких ціни за одиницю товару збільшено на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (не більш як на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі). За результатами укладення додаткових угод ціна на бензин А-95 становила 30,25 грн за 1 л, на бензин А-92 становила 29,00 грн за 1 л, дизпалива становила 27,22 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

02.04.2018 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із Установою комунальної власності « ІНФОРМАЦІЯ_2 » договір від 02.04.2018 № 16 про поставку нафтопродуктів вартістю бензин А-95- 25,75 грн за 1 л, бензин А-92 - 24,75 грн за 1 л, дизельного палива - 23,25 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до Установи комунальної власності « ІНФОРМАЦІЯ_2 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 13.06.2018, 06.09.2018, 26.12.2018, 17.01.2018, які здебільшого стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України. За результатами укладення додаткових угод ціна на бензин А-95 становила 28,49 грн за 1 л, бензин А-92 - 27,49 грн за 1 л, дизпалива - 25,75 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

07.02.2019 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_3 » договір від 07.02.2019 № 3 про закупівлю дизельного палива вартістю дизельного палива. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти, виданих Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_10 », укладено додаткові угоди до договору - від 28.02.2019, 09.04.2019, які стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі». В результаті укладення таких додаткових угод ціна на дизпаливо збільшилась.

При цьому, згідно довідок про ціни на нафтопродукти, виданих ДП « ІНФОРМАЦІЯ_10 », які стали підставами для підняття ціни, ціни були зазначені з урахування відстані на яку здійснюється доставка нафтопродуктів. Тобто ціна доставки була включена у вартість товару, однак п. 5.2 вищевказаного договору від 07.02.2019 № 3 передбачено, що поставка партії товару здійснюється силами, засобами та за рахунок Постачальника.

26.02.2018 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із Державним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_11 » договір від 26.02.2018 № 32-Т/ПЗ про поставку нафтопродуктів вартістю на бензини моторні А-95 - 26,95 за 1 л, бензини моторні А-92- 27,95 грн 1 л, дизельне паливо (по талонах) - 25,45 грн за 1 л, дизельне поливо (налив) -24,80 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до Державного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_11 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 03.04.2018, 17.09.2018, 05.11.2018, 15.11.2018, 27.12.2018, 28.12.2018, 04.03.2019, що здебільшого стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України. За результатами укладення додаткових угод ціна на бензини моторні А-95 становила 30,79 грн за 1 л, бензини моторні А-92 - 29,79 грн за 1 л, дизпалива по талонах - 30,79 грн за 1 л, дизпалива наливом - 27,28 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

07.08.2017 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_6 » договір від 07.08.2017 № 07-08/17 про поставку нафтопродуктів вартістю на дизпаливо 17,79 грн за 1 л та бензин А-92-15,79 грн 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до КП « ІНФОРМАЦІЯ_6 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 09.08.2017, 10.08.2017, 15.08.2017, 22.08.2017, що стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України. За результатами укладення додаткових угод ціна на дизпаливо становила 23,49 грн за 1 л, бензин А-92 - 23,08 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

Крім того, згідно проведеного дослідження документально встановлено, що розмір матеріальної шкоди, яка завдана територіальній громаді м. Одеси, в особі ІНФОРМАЦІЯ_12 , необґрунтованим підвищенням ціни на дизельне паливо та бензин марки А-92 згідно договору від 07.08.2017 № 07-08/17 (зміни: 09.08.2017, 10.08.2017, 15.08.2017, 22.08.2017) становить 755 999, 40 грн.

23.01.2018 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_6 » договір від 23.01.2018 № 23-01/18 про поставку нафтопродуктів вартістю на дизпаливо 20,74 грн за 1 л та бензин А-92- 22,25 грн 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до КП « ІНФОРМАЦІЯ_6 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 12.02.2018, 19.02.2018, 26.02.2018, що стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України За результатами укладення додаткових угод ціна на дизпаливо становила 27,55 грн за 1 л, бензин А-92 - 29,36 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

Згідно проведеного дослідження документально встановлено, що розмір матеріальної шкоди, яка завдана територіальній громаді м. Одеси, в особі ІНФОРМАЦІЯ_12 , необґрунтованим підвищенням ціни на пальне згідно договору від 23.01.2018 № 23-01/18 (зміни від 12.02.2108, 19.02.2018, 26.02.2018) становить 780 338, 07 грн.

27.01.2017 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_7 » договір від 27.01.2017 № 1-З-2017 про поставку нафтопродуктів бензин А-92 вартістю 21,49 грн за 1 л, бензин А-95 вартістю 22,49 грн за 1 л, дизельного палива 19,49 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_7 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 08.02.2017, 08.02.2017, 09.02.2017, 22.05.2017, 06.07.2017, 08.08.2017, 13.10.2017, 07.11.2017, 21.12.2017, що здебільшого стосувались підняття ціни за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України № 922-VIII від 25.12.2015 «Про публічні закупівлі». За результатами укладення додаткових угод на бензин А-95 становила 30,49 грн за 1 л, на бензин А-92 - 29,49 грн за 1 л, дизпалива - 27,99 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

15.01.2018 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за наслідками проведеної процедури закупівлі укладено із комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_7 » договір від 15.01.2018 № 1-З-2018 про поставку нафтопродуктів бензин А-92 вартістю 24,99 грн за 1 л, бензин А-95 вартістю 26,08 грн за 1 л, дизельного палива 23,52 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_7 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 07.02.2018, 07.02.2018, 07.02.2018, 27.02.2018, 25.05.2018, 07.08.2018, 06.09.2018, 04.10.2018, 16.10.2018, 03.12.2018, 28.12.2018 що здебільшого стосувались підняття цін за одиницю товару на підставі пункту 2 частини 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі». За результатами укладення додаткових угод на бензин А-95 становила 32,99 грн за 1 л, на бензин А-92 - 31,99 грн за 1 л, дизпалива - 32,49 грн за 1 л.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та ІНФОРМАЦІЯ_9 , при укладанні додаткових угод коливання цін було відсутнє або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

15.05.2017 посадовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » на підставі проведеної процедури закупівлі укладено із комунальним підприємством « ІНФОРМАЦІЯ_5 » договір від 15.05.2017 № ТМО-143/17 про поставку нафтопродуктів вартістю бензину А-92 - 20,99 грн за 1 л, бензин А-95 вартістю 21,94 грн за 1 л, дизельного палива 19,49 грн за 1 л. В подальшому на підставі листів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » до комунального підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_5 », що обґрунтовувались довідками про ціни на нафтопродукти ІНФОРМАЦІЯ_8 , укладено додаткові угоди до договору - від 07.06.2017, 18.09.2017, 19.10.2017, 29.12.2017, 05.01.2018. Інформація про вартість бензину згідно таких додаткових угод, в порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», не опублікована.

При цьому, згідно інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 , ІНФОРМАЦІЯ_9 у зазначені періоди коливання цін було відсутнім, або ж взагалі мало місце зменшення ціни.

Також, в ході досудового слідства встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » з метою виграшу у тендерних закупівлях, умисно пропонувались ціни на нафтопродукти за цінами, які значно нижчі ніж роздрібні ціни мережі АЗС « ІНФОРМАЦІЯ_13 », маючі на меті у подальшому підняття цін.

Після одержання перемоги при проведенні аукціонів та укладанні договорів купівлі-продажу (поставки) нафтопродуктів за цінами, які були значно нижче ніж роздрібні ціни мережі АЗС « ІНФОРМАЦІЯ_13 », та з метою підняття ціни, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » звернувся з запитами до ІНФОРМАЦІЯ_8 щодо отримання довідок про роздрібні ціни постачальників саме на АЗС « ІНФОРМАЦІЯ_13 », « ІНФОРМАЦІЯ_14 », « ІНФОРМАЦІЯ_15 », « ІНФОРМАЦІЯ_16 », « ІНФОРМАЦІЯ_17 », оскільки ціни постачальників на вищевказаних АЗС значно вище ніж середньоринкові ціни по Україні.

Внаслідок укладання в порушення вимог п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» та виконання незаконних додаткових угод відбувся перехід майна на користь третіх осіб ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » за цінами, які перевищували початкові договірні від 10 до 50 відсотків.

В ході досудового розслідування встановлено, що 06.03.2019 ІНФОРМАЦІЯ_18 ухвалено обвинувальний вирок відносно ОСОБА_4 у справі № 521/1126/19 за ч.2 ст. 367 КК України. Згідно вироку суду, ОСОБА_4 , будучи службовою особою - директором КП « ІНФОРМАЦІЯ_6 », неналежним чином виконував свої службові обов'язки через несумлінне ставлення до них, належним чином не перевірив попередні документи щодо середньо ринкової ціни та наявність чи відсутність коливання ціни на дизельне паливо та бензин марки А-92 на ринку, в порушення вимог п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», при відсутності коливання цін на ринку, а також коливання цін в сторону зменшення, придбав вказане дизельне паливо та бензин марки А-92 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, що спричинило матеріальну шкоду територіальній громаді м. Одеси, в особі ІНФОРМАЦІЯ_12 , у сумі

1 546 337,47 грн.

Зазначені у вироку суду договори укладено із директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ОСОБА_5 .

Досудове розслідування здійснювалось СВ Малиновського ВП ГУНП в Одеській області за процесуального керівництва прокурорів Одеської місцевої прокуратури №2.

Враховуючи, що судовий розгляд у справі № 521/1126/19 відносно ОСОБА_4 здійснено у порядку ч.3 ст.349 КПК України, докази, що підтверджують факт вчинення кримінального правопорушення, суду не надавались та перебувають в ІНФОРМАЦІЯ_19 , про що свідчить відповідний лист керівника Одеської місцевої прокуратури № 2 від 19.12.2019 за вих (16-89)12741-19.

Окрім того, Одеською місцевою прокуратурою № 2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42019162020000014 за підозрою ОСОБА_6 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, про що свідчить відповідний лист керівника Одеської місцевої прокуратури № 2 від 19.12.2019 за вих. (16-89) 12741-19.

Досудовим розслідуванням встановлено, що ОСОБА_6 , будучи службовою особою - директором КП « ІНФОРМАЦІЯ_5 », неналежним чином виконував свої службові обов'язки через несумлінне ставлення до них, належним чином не перевірив документи щодо середньо ринкової ціни та наявність чи відсутність коливання цін на дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 на ринку, в порушення вимог

п. 2 ч. 4 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі», при відсутності коливання ціни на ринку, придбав вказане дизельне паливо, бензин марки А-92 та бензин марки А-95 за цінами, які значно перевищували початкові договірні ціни, що спричинило матеріальну шкоду територіальній громаді м. Одеси, в особі ІНФОРМАЦІЯ_12 , у сумі 1 311 715 гривень 69 копійок.

Таким чином, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, а саме висновків експертів, копій договорів та укладених додаткових угод до них, інформації ІНФОРМАЦІЯ_8 та наданих нею документів, інформації КП « ІНФОРМАЦІЯ_6 » та КП « ІНФОРМАЦІЯ_5 », а також інших документів, що містяться у матеріалах кримінальних проваджень виникла необхідність у отриманні тимчасового доступу до речей та документів, а саме: матеріалів кримінального провадження № 4201816202000038 за ч.2 ст. 367 КК України та матеріалів кримінального провадження №42019162020000014 за ч.2 ст. 367 КК України.

Прокурор у своєму клопотання зазначає, що вищевказані документи перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_20 , про що свідчить відповідна інформація за підписом керівника від 19.12.2019 за вих. (16-89)12741-19.

Відомості в зазначеній вище інформації можливо використати як доказ, оскільки вони містять фактичні данні, на підставі яких слідчий, прокурор, слідчий суддя і суд встановлять наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню.

В судове засідання прокурор не з'явився, разом з тим прокурором до клопотання було долучено заяву, в якій він просив розгляд клопотання проводити за його відсутності.

Представник ІНФОРМАЦІЯ_20 у судове засідання не з'явився, про час та місце судового засідання повідомлявся, причини неявки суду невідомі.

Вивчивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного переконання.

Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до приписів ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Враховуючи викладене, зокрема ту обставину, що отримати зазначену у клопотанні інформацію без застосування заходу забезпечення кримінального провадження у вигляді тимчасового доступу до інформації не можливо, разом з тим, документи, до яких прокурор просить надати доступ можуть містити інформацію важливу для кримінального провадження та для встановлення обставин, які підлягають доказуванню в рамках кримінального провадження, зокрема для підтвердження події кримінального правопорушення та можливої причетності до його вчинення конкретних осіб, слідчий суддя приходить до переконання, що шляхом надання дозволу на тимчасовий доступ до до матеріалів кримінального провадження № 42018162020000038 може бути виконане завдання, для виконання якого сторона обвинувачення звертається з клопотанням, а потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи фізичних та юридичних осіб, про який йдеться в клопотанні.

На підставі вищевикладеного, враховуючи правове обґрунтування клопотання сторони обвинувачення, з метою досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування зазначеного кримінального провадження, отримання документів, які як самі по собі, так і в сукупності з іншими речами та документами кримінального провадження мають суттєве значення для встановлення обставин, які підлягають доказуванню в рамках даного кримінального провадження, слідчий суддя приходить до переконання про необхідність часткового задоволення клопотання сторони обвинувачення.

В той же час слідчий суддя вважає за необхідне зазначити, що прокурором у клопотанні не було належним чином мотивовано та підтверджено належними доказами необхідність вилучення саме оригіналів кримінального провадження № 42018162020000038.

Також, у клопотанні прокурор просить надати доступ до матеріалів кримінального провадження №42019162020000014 з можливістю вилучення належним чином завірених копій. У клопотанні прокурор зазначає, що матеріали кримінального провадження №42019162020000014 перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_20 , однак з листа заступника прокурора ІНФОРМАЦІЯ_20 № 2 від 19.12.2019 за вих. (16-89)12741-19 вбачається, що матеріали кримінального провадження №42019162020000014 перебувають у розпорядженні слідчого ІНФОРМАЦІЯ_21 ОСОБА_7 .

Враховуючи, що прокурором не було належним чином доведено, що матеріали кримінального провадження №42019162020000014 перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_20 , слідчий суддя вважає, що у частині надання тимчасового доступу до матеріалів кримінального провадження №42019162020000014 з можливістю вилучення належним чином завірених копій слід відмовити.

Таким чином, слідчий суддя вважає, що клопотання прокурора підлягає частковому задоволенню, в частині надання тимчасового доступу до матеріалів кримінального провадження № 4201816202000038 з можливістю вилучення належним чином завірених його копій.

Керуючись ст.ст. 159, 163-166 КПК України,

УХВАЛИВ:

Клопотання прокурора відділу прокуратури Одеської області про дозвіл на тимчасовий доступ до інформації, яка містить охоронювану законом таємницю - задовольнити частково.

Надати тимчасовий доступ до документів, які перебувають в службових приміщеннях ІНФОРМАЦІЯ_20 за адресою: АДРЕСА_1 , а саме матеріалів кримінального провадження № 42018162020000038 з можливістю отримання належним чином завірених копій.

Надати дозвіл на виконання ухвали прокурорам відділу прокуратури області ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_3 , ОСОБА_11 , які здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42019160000000660 від 13.11.2019 за ознаками злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 367 КК України, та слідчій СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_12 , яка здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019160000000660 від 13.11.2019.

В іншій частині клопотання - відмовити.

Попередити посадових осіб ІНФОРМАЦІЯ_20 за адресою: АДРЕСА_1 , що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених документів.

Ухвала оскарженню не підлягає, набирає законної сили після її постановлення.

Слідчий суддя ОСОБА_1