Ухвала від 23.01.2020 по справі 569/705/20

Справа № 569/705/20

1-в/569/125/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 січня 2020 року м. Рівне

Рівненський міський суд

в особі головуючого судді - ОСОБА_1 ,

за участю секретаря - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

представника відділу пробації - ОСОБА_4 ,

засудженого - ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Рівне подання Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області про звільнення від відбування покарання після закінчення іспитового строку

ОСОБА_5 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , засудженого 15 січня 2018 року Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України до 5 років позбавлення волі, згідно ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням із застосуванням іспитового строку на 2 роки,

встановив:

Вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 15 січня 2018 року ОСОБА_5 засуджено за ч. 1 ст. 121 КК України до 5 років позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням із застосуванням іспитового строку 2 роки.

Відповідно до ч. 1 ст. 76 КК України покладено обов"язки:

- періодично з"являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації;

- повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи або навчання;

- не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з пиатнь пробації.

Рівненський міськрайонний відділ філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області звернувся в суд із поданням про звільнення ОСОБА_5 від відбування покарання в зв"язку із закінченням іспитового строку. Вказали, що ОСОБА_5 характеризується посередньо. До адміністративної відповідальності не притягувався. Виконав обов'язки, покладені на нього судом. Звітував про всі зміни які відбувалися в його житті. Інформації з відділів поліції щодо вчинення засудженим нових злочинів, не надходило.

В судовому засіданні представник Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області ОСОБА_4 та прокурор ОСОБА_3 подання підтримали та просили його задовольнити.

Засуджений ОСОБА_5 просив звільнити його від відбування покарання після закінчення іспитового строку.

Заслухавши пояснення представника Рівненського міськрайонного відділу з питань пробації, прокурора, засудженого, дослідивши подання, особову справу засудженого №192/2018, суд приходить до висновку, що подання підлягає до задоволення.

Згідно п. 9 ч. 1 ст. 537 КПК України, під час виконання вироків суд, визначений частиною другою статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати питання про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку.

Згідно ч. 1 ст. 78 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Враховуючи, що засуджений ОСОБА_5 покладені на нього обов"язки виконував, нового злочину в період випробування не вчинив, звітував про всі зміни, які відбувались в його житті, у зв"язку із закінченням іспитового строку він підлягає звільненню від призначеного покарання.

На підставі ст. 78 КК України, керуючись ч. 1 ст. 537, 539 КПК України, суд,

постановив:

Подання Рівненського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у Рівненській області про звільнення від відбування покарання після закінчення іспитового строку ОСОБА_5 - задовольнити.

Звільнити ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , від покарання, призначеного вироком Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 15.01.2018 року за ч. 1 ст. 121 КК України, у зв"язку із закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Рівненського апеляційного суду через Рівненський міський суд протягом семи днів з дня її оголошення.

Суддя Рівненського

міського суду ОСОБА_1

Попередній документ
87161511
Наступний документ
87161513
Інформація про рішення:
№ рішення: 87161512
№ справи: 569/705/20
Дата рішення: 23.01.2020
Дата публікації: 06.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Рівненський міський суд Рівненської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (15.01.2020)
Дата надходження: 15.01.2020
Розклад засідань:
23.01.2020 11:30 Рівненський міський суд Рівненської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГОЛОВЧАК МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ
суддя-доповідач:
ГОЛОВЧАК МАР'ЯН МИХАЙЛОВИЧ
засуджений:
Зубченко Віталій Анатолійович