Справа № 127/2-3667/08
Провадження №22-ц/801/143/2020
Головуючий у суді 1-ї інстанції Вохмінова О. С.
Доповідач:Матківська М. В.
27 січня 2020 рокуСправа № 127/2-3667/08м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд у складі:
Судді-доповідача: Матківської М. В.
Суддів: Сопруна В. В., Стадника І. М.
розглянувши питання про призначення до розгляду в апеляційній інстанції цивільної справи за позовом скаргою ОСОБА_1 на бездіяльність державного виконавця відділу примусового виконання рішень Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, начальника відділу примусового виконання рішень Департаменту Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України, заінтересована особа - Головне територіальне управління юстиції у м. Києві,
за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області від 12 листопада 2019 року,
встановив:
Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 13 грудня 2019 року відкрито апеляційне провадження у цій справі.
Ухвалою Вінницького апеляційного суду від 24 січня 2020 року задоволено заяву про самовідвід судді Войтка Ю. Б.; цивільну справу передано на повторний автоматизований розподіл.
Згідно протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 24 січня 2020 року визначено склад колегії суддів: головуючий суддя (суддя-доповідач) Матківська М. В., судді: Сопрун В. В., Стадник І. М.
Підготовчі дії по справі проведено повністю.
Справа підлягає до апеляційного розгляду.
Керуючись ст. 365, 366 ЦПК України,
ухвалив:
Підготовчі дії вважати закінченими.
Призначити справу до апеляційного розгляду на 09.30 год. 05 лютого 2020 року в приміщенні Вінницького апеляційного суду, про що повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідачМ.В. Матківська
СуддіВ. В. Сопрун
І. М. Стадник