Справа №498/792/19
Провадження по справі №2/498/21/20
іменем України
(вступна та резолютивна частини)
21 січня 2020 року с.м.т. Велика Михайлівка Одеської області
Великомихайлівский районний суд Одеської області у складі:
головуючої судді - Ткачук О.Л.
за участю секретаря судового засідання - Козачінської Л.Г.
представника позивача - адвоката Гончаренко А.Ю.
розглянувши у порядку загального провадження у відкритому судовому засіданні, у режимі відеоконференції, цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якого діє представник - адвокат Гончаренко ОСОБА_2 до Ширяївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області про зняття арешту зі спадкового майна
Зважаючи на складність у викладенні рішення у повному обсязі, пов'язаного з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ст.ст.12, 18, 81, 223, 258, 259, 263-265, 280-284 ЦПК України, суд -
У задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 , в інтересах якого діє представник - адвокат Гончаренко Антон Юрійович до Ширяївського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області про зняття арешту зі спадкового майна - відмовити у повному обсязі.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Одеського апеляційного суду. Відповідно до пп.15.5 п.1 Розділу ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга подається учасниками справи через Великомихайлівський районний суд Одеської області. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручено у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_1 , місце проживання, зареєстроване у встановленому законом порядку: АДРЕСА_1 .
Відповідач: Ширяївський районний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Одеській області, (ЄДРПОУ- 34858110), місцезнаходження: вул. Соборна, 158 с.м.т. Ширяєве Ширяївський район Одеська область 66800.
Суддя О.Л. Ткачук