Справа № 350/2167/19
1-кп/350/55/2020
про привід обвинуваченого
22 січня 2020 року селище Рожнятів
Рожнятівський районний суд Івано-Франківської області
у складі: головуючої судді ОСОБА_1
секретаря судового засідання: ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження № 12019090220000375, яке зареєстроване в ЄРДР 26 листопадап 2019 року, про обвинувачення ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 , українця, з середньою спеціальною освітою, не одруженого, не працюючого, військовозобов'язаного, раніше не судимого, громадянина України, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України,
з участю прокурора ОСОБА_4
У судове засідання не з'явився обвинувачений ОСОБА_3 , про час засідання у справі повідомлявся у встановленому законом порядку, причини неявки не відомі.
У судовому засіданні прокурор заявив клопотання про привід обвинуваченого.
Суд приходить до висновку, що клопотання прокурора підлягає до задоволення, обвинуваченого слід піддати примусовому приводу в суд через органи поліції.
Керуючись статтями 139, 140, 144 - 147, 327 КПК України, суд,
Розгляд кримінального провадження відкласти до 10 годину 31 січня 2020 року.
Піддати примусовому приводу в судове засідання на вказаний вище час обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 .
Виконання ухвали в частині примусового приводу обвинуваченого та його законного представника доручити Рожнятівському ВП Калуського ВП ГУ НП України у Івано-Франківській області.
Копію постанови для контролю напрвити прокурору.
Суддя ОСОБА_1