Справа № 652/58/20
про відкриття провадження у справі
22 січня 2020 року суддя Високопільського районного суду Херсонської області Дамчук О.О. розглянувши матеріали заяви Комунального некомерційного підприємства "Високопільська центральна районна лікарня" Високопільської районної ради Херсонської області про примусову госпіталізацію ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до протитуберкульозного закладу.
КНП "Високопільська центральна районна лікарня" звернувся до суду в з заявою про примусову госпіталізацію ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до протитуберкульозного закладу.
Заява подана з додержанням вимог ст.ст.175, 177, 293, 294, 343, 344 ЦПК України.
Згідно п.12 ч.2 ст.3 Закону України "Про судовий збір" судовий збір не справляється за подання заяви про обов'язкову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу.
Підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження не встановлено.
Враховуючи вищевикладене, заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Згідно ч.1 ст.345 ЦПК України справи про примусову госпіталізацію до протитуберкульозного закладу або про продовження строку примусової госпіталізації суд розглядає не пізніше 24 годин після відкриття провадження у справі.
Керуючись ст.ст.187, 345 ЦПК України,
Заяву Комунального некомерційного підприємства "Високопільська центральна районна лікарня" Високопільської районної ради Херсонської області про примусову госпіталізацію ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 до протитуберкульозного закладу, прийняти до розгляду та відкрити провадження.
Справу розглядати в порядку окремого провадження.
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні на 11.00 год. 23.01.2020 року, яке відбудеться у приміщенні Високопільського районного суду Херсонської області.
Розгляд справи проводити судом у складі одного судді та двох присяжних.
В судове засідання викликати: заявника.
Роз'яснити учасникам справи про можливість отримання інформації по справі, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: https://vps.ks.court.gov.ua/sud2106/.
Ухвала про відкриття провадження у справі набирає законної сили з моменту її підписання суддею та може бути оскаржена лише з підстав порушення судом правил підсудності до Херсонського апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення (підписання) ухвали.
Суддя Дамчук О.О.