Ухвала від 22.01.2020 по справі 400/145/19

Справа №: 400/145/19

Провадження № 1-кп/941/14/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 січня 2020 року

Петрівський районний суд Кіровоградської області в складі:

головуючого судді - ОСОБА_1

при секретарі - ОСОБА_2

з участю прокурора - ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Петрове кримінальне провадження №12018120260000408 відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця смт. Петрове Петрівського району Кіровоградської області, українця, громадянина України, з середньою освітою, не одруженого, не працюючого, мешканця АДРЕСА_1 , судимого: 13.05.2015 року Петрівським районним судом Кіровоградської області за ч.3 ст.185, 15 ч.2, ч.3 ст.185, ст.70, ст.71 КК України до 4 років позбавлення волі. На підставі ухвали Олександрівського районного суду Кіровоградської області від 01.12.2017 року звільнений від відбування покарання умовно - достроково терміном на 7 місяців 6 днів;

- за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.185 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

що ОСОБА_4 скоїв умисний злочин у сфері злочинів проти власності, а саме: скоїв таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, при наступних обставинах: 20.11.2018 року ОСОБА_4 , перебуваючи біля будинку № 15 по вулиці Дружби в смт. Петрове Петрівського району Кіровоградської області побачив провисаючий в повітрі телефонний кабель марки ТППеп 30х2х0,4 та в цей час в нього виник злочинний умисел на вчинення крадіжки даного телефонного кабелю.

21.11.2018 року, близько 03 години 30 хвилин ОСОБА_4 , маючи не зняту та не погашену судимість, переслідуючи на меті таємне викрадення чужого майна пішов до будинку АДРЕСА_2 , де взяв раніше заготовлене ним полотно від ручної пилки по металу та реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на таємне викрадення телефонного кабелю, упевнившись, що його злочинні дії ніким не будуть помічені, переслідуючи власний корисливий мотив, за допомогою вказаного полотна від ручної пилки по металу таємно, повторно викрав 160 (сто шістдесят) метрів телефонного кабелю марки ТППеп 30х2х0,4, вартістю 3380 (три тисячі триста вісімдесят) гривень 80 копійок згідно висновку судово-товарознавчої експертизи № 142 від 18.01.2018 року.

З викраденим ОСОБА_4 з місця вчинення кримінального правопорушення зник.

В результаті своїх умисних протиправних дій ОСОБА_4 спричинив матеріальну шкоду Кіровоградській філії ПАТ «Укртелеком» на суму 3380 гривень 80 копійок.

Потерпілим від кримінального правопорушення є Кіровоградська філія ПАТ «Укртелеком», інтереси якої за дорученням представляє - ОСОБА_5 .

Злочині дії обвинуваченого ОСОБА_4 кваліфіковані за ч.2 ст.185 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно.

В ході судового розгляду прокурор заявив клопотання про закриття кримінального провадження в зв'язку зі смертю обвинуваченого ОСОБА_4 .

Суд заслухавши клопотання прокурора, дослідивши матеріали справи, ввжає,що клопотання прокурора підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 284 КПК України, кримінальне провадження закривається в разі, якщо помер обвинувачений.

Смерть обвинуваченого ОСОБА_4 підтверджується копією лікарського свідоцтва про смерть №2 від 02.01.2020 року виданого КНП «Петрівська центральна районна лікарня».

У відповідності до ч. 6 ст. 284 КПК України, якщо обставини, передбачені пунктами 5, 6, 7, 8 частини першої цієї статті, виявляються під час судового провадження, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження.

На підставі викладеного та керуючись ст. 284 КПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Кримінальне провадження №12018120260000408 відносно ОСОБА_4 за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого

ч.2 ст.185 КК України - закрити в зв'язку із смертю обвинуваченого.

Цивільний позов Кіровоградської філії ПАТ «Укртелеком» про відшкодування заподіяної матеріальної шкоди в сумі 3380 гривень 80 копійок - залишити без розгляду.

Речові докази - частина полотна для пилки по металу, відрізок алюмінієвою проволоки, відрізок телефонного кабеля та залишки мідних одножильних дротів з ізоляцією, які знаходяться на зберіганні в кімнаті зберігання речових доказів Петрівського ВП Долинського ВП ГУІПІ в Кіровоградській області - знищити.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Кропивницького апеляційного суду через Петрівський районний суд Кіровоградської області, шляхом подачі апеляції протягом 7 днів з моменту її проголошення.

Суддя (підпис)

З оригіналом згідно

Суддя Петрівського районного суду ОСОБА_1

Попередній документ
87062820
Наступний документ
87062822
Інформація про рішення:
№ рішення: 87062821
№ справи: 400/145/19
Дата рішення: 22.01.2020
Дата публікації: 06.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Петрівський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення проти власності; Крадіжка
Розклад засідань:
22.01.2020 14:00 Петрівський районний суд Кіровоградської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШАЄНКО Ю В
суддя-доповідач:
ШАЄНКО Ю В
в особі рябова юрія івановича, обвинувачений:
Зарєзін Володимир Олександрович
потерпілий:
Кіровоградська філія ПАТ "Укртелеком"