ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
16.03.2016Справа № 910/150/16
За позовом першого заступника військового прокурора Центрального регіону України в інтересах Міністерства оборони України
до Державного підприємства "Львівський бронетанковий завод" м. Львова
про стягнення боргу, неустойки, ціна позову 8832593,27 грн.
Суддя Паламар П.І.
Представники:
від прокуратури: Пантюхов О.В.,
від позивача: Півторак Т.О.,
від відповідача: Вавринюк Ю.Р.
у грудні 2015 року перший заступник військового прокурора Центрального регіону України звернувся в суд з указаним позовом в інтересах Міністерства оборони України.
16 березня 2016 р. Державний концерн "Укроборонпром" через канцелярію суду подав заяву про залучення його до участі у розгляді справи в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.
Враховуючи, що рішення суду у даній справі не стосується цивільних прав та обов'язків Державного концерну "Укроборонпром", то у задоволенні заяви про залучення його до участі у справі відповідно до вимог ст. 27 ГПК України слід відмовити.
У судовому засіданні 16 березня 2016 р. представник відповідача подав заяву про продовження строку розгляду справи на 15 днів. Прокурор та представник позивача підтримали подану заяву.
Враховуючи, що у судовому засіданні оголошено перерву до 6 квітня 2016 р., суд вважає за необхідне задовольнити подану заяву.
Керуючись ст.ст. 27, 69, 86 ГПК України, суд
1. Відмовити у задовленні заяви Державого концерну "Укроборонпром" про залучення його до участі у справі в якості третьої особи на стороні відповідача, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору.
2. Продовжити строк вирішення справи № 910/150/16 на 15 днів.
Суддя господарського суду міста Києва П.І.Паламар