Справа № 297/723/18
про відновлення провадження у справі
та призначення її до розгляду
20 січня 2020 року м. Берегове
Берегівський районний суд Закарпатської області в складі: головуючого - судді Фейіра О. О., при секретарі Кузьма Т.В., перевіривши у відкритому судовому засіданні в залі суду матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся в Берегівський районний суд Закарпатської області з позовом до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Ухвалою Берегівського районного судуЗакарпатської області від 04.06.2018 року провадження по справі було зупинено до вирішення Верховним Судом цивільної справи № 297/1656/17 за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 251 ЦПК України, суд зобов'язаний зупинити провадження у справі у разі об'єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об'єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 253 ЦПК України, провадження у справі зупиняється у випадку, передбаченому п. 6 ч. 1 ст. 251 цього Кодексу, - до набрання законної сили судовим рішенням, від якого залежить вирішення справи.
Відповідно до ст. 254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Враховуючи вищенаведене, те, що провадження у справі зупинено до вирішення Верховним Судом цивільної справи №297/1656/17 за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу, судове рішенням по вищевказній цивільній справі набрало законної сили, тобто усунуто обставин, що викликали зупинення провадження по даній справі, суд вважає поновити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу, та призначити її до розгляду.
Керуючись ч. 1 ст. 253, ст. 254 ЦПК України, суд
ухвалив:
Поновити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської районної державної адміністрації, Шомської ЗОШ І-ІІ ступенів з угорською мовою навчання Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області, про поновлення на роботі та виплату заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Розгляд справи призначити на 03 лютого 2020 року на 10 год. 30 хв., про що повідомити учасників розгляду справи.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу може бути включено до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Фейір О. О.