242/5029/18
2-во/242/3/20
20 січня 2020 року Селидівський міський суд Донецької області у складі: головуючого судді Капітонова В. І., при секретарі Нарижній О. Г., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк» про виправлення описки в рішенні суду, -
До суду надійшла заява Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк» про виправлення описки в рішенні суду, в якій заявник зазначає що рішенням Селидівського міського суду Донецької області від 14 травня 2019 року з відповідачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на користь АТ «ПУМБ» стягнуто заборгованість за кредитним договором. Проте в резолютивній частині рішення загальна сума заборгованості зазначена в доларах США, а її складові частини визначені в гривнях, що унеможливлює виконання даного рішення суду. Просить виправити зазначені описки.
Представник заявника в судове засідання не з'явився, надав до суду заяву з проханням розглядати справу у його відсутність.
Інші учасники справи в судове засідання не з'явилися, про причини неявки до суду не повідомили.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Згідно з ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Рішенням Селидівського міського суду Донецької області від 14 травня 2019 року, ухваленим у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості, позовні вимоги АТ «ПУМБ» задоволені, стягнуто з відповідачів солідарно заборгованість за кредитним договором в розмірі 109 123 долари США 18 центів.
Зі змісту резолютивної частини рішення вбачається, що складові частини вказаної суми заборгованості зазначені в гривнях.
Згідно із розрахунком заборгованості, наданим позивачем, станом на 11 лютого 2014 року заборгованість відповідачів за кредитом становить 109 123,18 доларів США, та складається з наступних сум:
- заборгованість за сумою кредиту - 68 842,03 долари США;
- заборгованість за непогашеними відсотками - 40 281,15 доларів США.
Вказане є підставою для виправлення описки в рішенні Селидівського міського суду Донецької області від 14 травня 2019 року.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
Заяву Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк» про виправлення описки в рішенні суду - задовольнити.
Виправити описку в рішенні Селидівського міського суду Донецької області від 14 травня 2019 року, ухваленому у справі за позовною заявою Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості.
Викласти абзац 2 резолютивної частини рішення в наступній редакції:
«Стягнути солідарно з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ), ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_2 , ІПН НОМЕР_2 . АДРЕСА_2 ) на користь Акціонерного товариства «Перший Український Міжнародний Банк» (04070, м. Київ, вул. Андріївська, 4, код ЄДРПОУ 14282829), заборгованість за кредитним договором № 5796585 від 02 листопада 2007 року в загальному розмірі 109 123 (сто дев'ять тисяч сто двадцять три) долари США 18 центів, яка складається з наступних сум: заборгованість за сумою кредиту - 68 842 (шістдесят вісім тисяч вісімсот сорок два) долари США 03 центи; заборгованість за несплаченими відсотками - 40 281 (сорок тисяч двісті вісімдесят один) долар США 15 центів.»
До дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Донецького апеляційного суду через Селидівський міський суд Донецької області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення, а після її функціонування, безпосередньо до Донецького апеляційного суду. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.
Суддя В. І. Капітонов