Ухвала від 02.08.2007 по справі 9/386-07

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

02.08.07

Справа №9/386-07.

За позовом: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області

До відповідача: Комунального підприємства “Сумське обласне бюро технічної інвентарізації»

Третя особа: Суб'єкт підприємницької діяльності фізична особа Панчук Іван Васильович

Про визнання права власності

Суддя Миропольський С. О.

Представники:

Від позивача: Фадеєв В.Ю.

Від відповідача: Литовченко А.М.

Третя особа: Панчук І.В.

Суть спору: позивач просить визнати за ним право власності на нежитлові приміщення розташовані за адресою м. Суми вул. Супруна, 17, загальною площею 134,7 кв.м. та зобов'язати відповідача здійснити реєстрацію зазначеного приміщення.

Позивач подав уточнення позовних вимог до позовної заяви, в якому уточнив позовні вимоги і просить суд: визнати право власності на нежитлові приміщення, розташовані за адресою: м. Суми, вул. Супруна, 17, загальною площею 134,7 кв.м., за державою в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області. Та зобов'язати комунальне підприємство «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» зареєструвати право власності на нежитлові приміщення, розташовані за адресою: м. Суми, вул. Супруна, 17, загальною площею 134,7 кв.м., за державою в особі регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області і надати витяг про реєстрацію права власності на вказані приміщення.

Від відповідача та третьої особи додаткових пояснень та клопотань не надходило.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив:

Для повного та всебічного розгляду справи необхідно у сторін потрібно витребувати додаткові пояснення та докази, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ :

1.Відкласти розгляд справи на 23.08.2007 р. на 11 год. 40 хв., який відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: 40011, м. Суми, проспект Шевченка, 18/1, каб. 313, 3-й поверх.

2.Зобов'язати позивача уточнити позовні вимоги.

3. Зобов'язати третю особу подати письмові пояснення стосовно своєї позиції по справі.

3.Попередити сторони, що у випадку не прибуття сторін у судове засідання та не подання витребуваних господарським судом документів, справу може бути розглянуто за наявними в ній матеріалами (ст. 75 Господарського процесуального кодексу України).

4.Зобов'язати сторони подати суду письмові пояснення по справі та документи, на які вони посилаються в обґрунтування своєї позиції.

5.Представникам сторін мати належні повноваження для участі в засіданні суду або документ, що посвідчує особу.

6.Зобов'язати сторони подати документи, необхідні для розгляду справи в судовому засіданні у строк не пізніше 3-х днів до розгляду справи.

Попередній документ
869702
Наступний документ
869704
Інформація про рішення:
№ рішення: 869703
№ справи: 9/386-07
Дата рішення: 02.08.2007
Дата публікації: 29.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Сумської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Інші позадоговірні немайнові спори; Визнання права власності