Судовий наказ від 16.01.2020 по справі 154/3576/19

Копія

154/3576/19

2-н/154/21/20

Володимир-Волинський міський суд Волинської області

СУДОВИЙНАКАЗ

16 січня 2020 року м. Володимир-Волинський

Суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Каліщук А.А., розглянувши заяву ТОВ «Волиньгаз збут» про видачу судового наказу про стягнення боргу за спожитий природний газ з ОСОБА_1 , відповідно до ст.ст. 526, 527, 530, 543 ЦК України, ст.ст. 67, 68 Житлового кодексу Української РСР, керуючись ст.ст. 160-164, 168 ЦПК України,-

НАКАЗУЮ:

1.Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (ІПН НОМЕР_1 , паспорт НОМЕР_2 ), який є власником житла за адресою: АДРЕСА_1 в користь ТОВ «Волиньгаз збут», ЄДРПОУ 39589216, що знаходиться за адресою: 43025, м. Луцьк, вул. Івана Франка, 12, р/р НОМЕР_3 , у АТ «Державний ощадний банк України» МФО 303398 - 15717 (п'ятнадцять тисяч сімсот сімнадцять ) грн. 10 коп. заборгованості за спожитий природний газ.

2.Стягнути з ОСОБА_1 в користь ТОВ «Волиньгаз збут», ЄДРПОУ 39589216, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Івана Франка, 12, р/р НОМЕР_3 , у АТ «Державний ощадний банк України» МФО 303398 - 192,10 гривень судового збору.

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувану.

Копію судового наказу надіслати боржникові разом з копією заяви про видачу судового наказу та доданими до неї документами.

Боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до п. 4,5 ч.1 ст. 161 ЦПК України. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.

Відповідно до ч.1 ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Судовий наказ видано стягувачу «____» ____________ 2020 року.

Судовий наказ набрав законної сили «____» ____________ 2020 року.

Судовий наказ може бути

пред'явлено до виконання до «____» ____________ 2023 року.

Суддя_________________ А.А. Каліщук

(підпис)

ВІДМІТКИ

про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації у якому знаходиться судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до органу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємтва, організації (з прикладанням печатки)Примітки

Інші відмітки

Попередній документ
86962335
Наступний документ
86962337
Інформація про рішення:
№ рішення: 86962336
№ справи: 154/3576/19
Дата рішення: 16.01.2020
Дата публікації: 20.01.2020
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Володимирський міський суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості