Справа № 369/15588/19
Провадження № 3/369/490/20
Іменем України
15.01.2020 року м. Київ
суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Хрипун Світлана Володимирівна, розглянувши матеріали Головного управління ДПС у Київській області (вул. Народного ополчення, 5А, м. Київ, 03151) про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 ; - за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Встановив
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення від 26.11.2019 року 06.11.2019 о 12 год. 25 хв. при проведенні фактичної перевірки ТОВ «Лінії контрактів» по вул.. В. Чайки 2А в с. Чайки, Києво-Святошинського району, Київської області, було встановлено, що керівник ОСОБА_1 вчинив правопорушення факт реалізації за відсутності діючої ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, чим порушено ст. 15 ЗУ № 481/95 - ВР від 19.12.95 р., за що передбачена відповідальність за ст. 164 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судове засідання 15.01.2020 року ОСОБА_1 не з'явився, причини неявки суду невідомі.
Пояснення ОСОБА_1 в матеріалах справи відсутні, копію протоколу про адміністративне правопорушення не отримував.
Відповідно до статті 254 Кодексу України про адміністративне правопорушення протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається у двох екземплярах, один з яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Відповідно до статті 256 Кодексу України про адміністративне правопорушення протокол підписується особою, яка його склала і особою, яка притягується до адміністративної відповідальності ; при наявності свідків і потерпілих протокол може бути підписано також і цими особами. У разі відмови особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ст.ст. 245, 256, 280 КпАП України, одним з завдань провадження у справах про адміністративне правопорушення є своєчасне, всебічне, повне й об'єктивне з'ясування обставин кожної справи. При розгляді справи необхідно з'ясувати, чи було вчинено правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, а також інші обставини, які мають значення для справи.
Вивчивши матеріали адміністративної справи вважаю, що для повного та об'єктивного розгляду справи, її необхідно направити на додаткову перевірку, в процесі якої необхідно виконати вимоги статті 256 Кодексу України про адміністративне правопорушення : надати особі, яка притягується до адміністративної відповідальності протокол про адміністративне правопорушення для підпису, у разі відмови особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу, в ньому робиться запис про це.
Враховуючи вище сказане та керуючись ст. 280, 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -
Постановив:
Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення - повернути до Головного управління ДПС у Київській області (вул. Народного ополчення, 5А, м. Київ, 03151) для додаткової перевірки та належного оформлення.
Постанова не оскаржується.
Суддя Світлана Володимирівна Хрипун