вул. Шевченків шлях, 32, м. Березань, Київська область, 07541
Номер провадження2/356/8/20
Справа №356/326/19
15.01.2020 Суддя Березанського міського суду Київської області Голік Г.К., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" до ОСОБА_1 , третя особа : ТДВ "СТ Домінанта" про відшкодування шкоди
Ухвалою Березанського міського суду Київської області від 03.10.2019 року по цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" до ОСОБА_1 , третя особа : ТДВ "СТ Домінанта" про відшкодування шкоди, була призначена автотоварознавча експертиза та зупинено провадження у цивільній справі.
14.01.2020 року в канцелярію суду повернулась цивільна справа № 356/326/19 з листом від 24.12.2019 №27963/19-54 про залишення ухвали суду без виконання , оскільки позивачем по справі не виконано попередньої оплати за проведення експертизи.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України, провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Керуючись ст. 254 ЦПК України, суд
Провадження по цивільній справі № 356/326/19 за позовом Приватного акціонерного товариства "Акціонерна страхова компанія "ІНГО Україна" до ОСОБА_1 , третя особа: ТДВ "СТ Домінанта" про відшкодування шкоди - відновити .
Судове засідання призначити на 13 год. 00 хв. 10 лютого 2020 року та викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Г. К. Голік