Справа №718/3001/19
Провадження №2/718/836/19
13.01.2020 року м.Кіцмань Чернівецька область
Суддя Кіцманського районного суду Чернівецької області Мізюк В.М. розглянувши заяву Гречківського Євгенія Леонідовича про вступ у справу як представника ТзОВ «Кредитні ініціативи», -
В провадженні Кіцманського районного суду перебуває цивільна справа за позовом ТзОВ «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_5 , ОСОБА_6 в інтересах неповнолітнього ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , третя особа: служба у справах дітей Кіцманської РДА про примусове виселення,
10.01.2020 року від Гречківського Є.Л. , який є адвокатом надійшла заява про вступ у справу як представника ТзОВ «Кредитні ініціативи» та додано свідоцтво про заняття адвокатською діяльністю серія ЖТ № 001059 від 23.04.2019 року та ордер на надання правничої (правової) допомоги ТзОВ «Кредитні ініціативи» від 01.04.2019 року.
Відповідно до ч. 8 ст. 62 ЦПК України у разі подання представником до суду заяви, скарги, клопотання він додає довіреність або інший документ, що посвідчує його повноваження, якщо в справі немає підтвердження такого повноваження на момент подання відповідної заяви, скарги, клопотання.
З огляду на вищенаведені вимоги законодавства, з метою повного і всебічного розгляду справи, вважаю, що у задоволенні заяви Гречківського Є.Л. про вступ у справу як представника ТзОВ «Кредитні ініціативи» слід відмовити.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 62, 353 ЦПК України, суд,
Заяву Гречківського Євгенія Леонідовича про вступ у справу як представника ТзОВ «Кредитні ініціативи» - відмовити .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Мізюк В.М.