233 № 233/2115/19
(вступна та резолютивна частини)
08 січня 2020 року м.Костянтинівка
Костянтинівський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючого судді Бєлостоцької О.В.,
за участю
секретаря Теліціної О.О.,
представника позивача Барабаш О.В. ,
відповідача ОСОБА_2 ,
представника відповідача ОСОБА_3 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Костянтинівка цивільну справу за позовом Управління освіти міської ради м.Костянтинівка до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди, завданої працівником під час виконання трудових обов'язків, -
Зважаючи на складність у викладенні повного тексту рішення, пов'язану з потребою в обґрунтуванні доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст.4,19,259,263, 264, 265 ЦПК України, -
В задоволенні позову Управління освіти міської ради м.Костянтинівка (місцезнаходження: 85110, Донецька область, м.Костянтинівка, пр.Ломоносова, 150; ідентифікаційний код 02142879) до ОСОБА_2 (місце проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_1 ) про відшкодування матеріальної шкоди, завданої працівником під час виконання трудових обов'язків - відмовити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Донецького апеляційного суду через Костянтинівський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя