08.01.2020
Справа № 664/3001/19
Провадження № 3/664/5/20
08 січня 2020 року м. Олешки
Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Яценко О.М., розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП,
Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення ДПР18 № 392944 від 05.10.2019 року 05.10.2019 року о 04-03 год. по вул. Пролетарській в м. Олешки ОСОБА_1 керував транспортним засобом - автомобілем марки «ВАЗ 21101», д.н.з. « НОМЕР_1 », з ознаками наркотичного сп'яніння, а саме: порушення мови, координації рухів, зіниці очей не реагують на світло, по віденка не відповідає обстановці, від проходження медичного огляду для визначення стану наркотичного сп'яніння відмовився в присутності двох свідків, чим порушив п.2.5 Правил дорожнього руху України.
Перевіривши матеріали справи, приходжу до висновку, що справа підлягає закриттю з наступних підстав.
Відповідно до положень ч.2 ст.38 КУпАП, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
Згідно п.7 ст.247 КУпАП України провадження в справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю якщо на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення закінчився строк, передбачений ст.38 цього Кодексу.
З матеріалів справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП, вбачається, що строки притягнення особи до адміністративної відповідальності закінчилися, оскільки у судові засідання, назначені в межах тримісячного строку, а саме: 07.11.2019р., 28.11.2019р., 23.12.2019 р., особа, яка притягається до адміністративної відповідальності не з'явилася, відомості про своєчасне її сповіщення про місце і час розгляду справи відсутні, а наступне судове засідання було призначено поза межами тримісячного строку.
З огляду на вищевикладене, провадження у справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 38, 247, 283, 284 КУпАП, суддя
Закрити провадження в справі про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 130 КУпАП у зв'язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до Херсонського апеляційного суду через Цюрупинський районний суд Херсонської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя підпис О.М.Яценко
Згідно з оригіналом.
Суддя Яценко О.М.