Ухвала від 03.12.2019 по справі 215/2971/19

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

03 грудня 2019 року м. Дніпросправа № 215/2971/19

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Добродняк І.Ю. (доповідач),

суддів: Бишевської Н.А., Семененка Я.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Дніпрі

апеляційну скаргу ОСОБА_1

на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 30 серпня 2019 року

у справі №215/2971/19

за позовом ОСОБА_1

до Виконавчого комітету Тернівської районної у м.Кривий Ріг ради

про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Третього апеляційного адміністративного суду знаходиться справа № 215/2971/19 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 30.08.2019.

Ухвалами Третього апеляційного адміністративного суду від 04.11.2019 відкрито апеляційне провадження та призначено розгляд справи в порядку письмового провадження на 03.12.2019.

Вказані ухвали направлені сторонам у справі засобами поштового зв'язку.

25.11.2019 на адресу суду повернувся конверт, направлений позивачу - ОСОБА_1 , з відміткою «повернуто по закінченню терміну зберігання».

Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі неявки в судове засідання учасника справи, щодо якого немає відомостей про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.

Згідно ч.8 ст. 205 Кодексу адміністративного судочинства України про відкладення розгляду справи постановляється ухвала.

Згідно ч.1 ст. 313 Кодексу адміністративного судочинства України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей про вручення йому судової повістки.

Враховуючи ту обставину, що у суду відсутні відомості повідомлення позивача про розгляд даної справи, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.

Керуючись статтями 205, 313 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти апеляційний розгляд справи №215/2971/19 до 26.12.2019 в порядку письмового провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий - суддя І.Ю. Добродняк

суддя Н.А. Бишевська

суддя Я.В. Семененко

Попередній документ
86773345
Наступний документ
86773347
Інформація про рішення:
№ рішення: 86773346
№ справи: 215/2971/19
Дата рішення: 03.12.2019
Дата публікації: 08.01.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо захисту політичних (крім виборчих) та громадянських прав, зокрема щодо; забезпечення права особи на звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (27.01.2020)
Дата надходження: 27.01.2020
Предмет позову: визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШИШОВ О О
суддя-доповідач:
ШИШОВ О О
відповідач (боржник):
Виконавчий комітет Тернівської районної у м. Кривий Ріг ради
заявник касаційної інстанції:
Стояновський Валерій Володимирович
суддя-учасник колегії:
ДАШУТІН І В
ЯКОВЕНКО М М