Ухвала від 03.01.2020 по справі 340/2021/19

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

03 січня 2020 року справа № 340/2021/19

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого - судді Брегея Р.І., розглянувши в м.Кропивницький заяву Тишківської сільської ради Добровеличківського району Кіровоградської області (далі - Рада) про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню,

ВСТАНОВИВ:

19 грудня 2019 року Рада звернулася до суду з заявою про визнання виконавчого листа, котрий видано відповідно до рішення суду від 02 жовтня 2019 року, яким її зобов'язано повторно розглянути заяву ОСОБА_1 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою стосовно відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства від 10 травня 2019 року з урахуванням правового висновку, таким, що не підлягає виконанню.

Водночас просила суд зупинити виконання за виконавчим листом, котрий виданий 13 листопада 2019 року, вказавши, що виконала рішення суду 29 числа того ж місяця і року.

Заява подана та оформлена з додержанням вимог статті 374 КАС України, а тому її належить прийняти до розгляду.

Судом встановлено, що рішення суду набрало законної сили 02 листопада 2019 року.

Виконавче провадження відкрито 20 листопада 2019 року.

Відкриваючи виконавче провадження, стягнуто з Ради виконавчий збір в сумі 16692 грн.

Боржник стверджує, що рішення суду виконав 29 листопада 2019 року.

Отже, Рада зазначає, що виконала рішення суду після відкриття виконавчого провадження.

Із змісту заяви слідує, що боржник не погоджується зі стягненням виконавчого збору.

Таке рішення державного виконавця може бути оскаржене окремо в порядку приписів статті 287 КАС України.

Суд не вбачає підстав зупинення виконання за виконавчим документом, оскільки відсутні докази, що виконавча служба не погоджується з фактом виконання рішення суду і проводить якісь виконавчі дії в межах виконавчого листа зобов'язального характеру.

Більше того, 05 грудня 2019 року виконавча служба закінчила виконавче провадження, визнавши повне виконання.

На підставі викладеного, керуючись ст.374 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Прийняти і призначити до розгляду у судовому засіданні заяву Тишківської сільської ради Добровеличківського району Кіровоградської області про визнання виконавчого листа таким, що не підлягає виконанню, на 21 січня 2020 року о 09:10 годині у судовому залі №4 (7 поверх адміністративної будівлі суду, що знаходиться за адресою: м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 40).

Відмовити у задоволенні заяви Тишківської сільської ради Добровеличківського району Кіровоградської області про зупинення виконання за виконавчим документом.

Заява розглядатиметься суддею Брегеєм Р.І. одноособово.

Ухвала може бути оскаржена до Третього апеляційного адміністративного суду в апеляційному окрузі, що включає Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області, протягом 15 днів з дня її складення в частині зупинення виконання за виконавчим документом.

Ухвала суду набирає законної сили після її підписання суддею.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду Р.І. Брегей

Попередній документ
86771972
Наступний документ
86771974
Інформація про рішення:
№ рішення: 86771973
№ справи: 340/2021/19
Дата рішення: 03.01.2020
Дата публікації: 08.01.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них
Розклад засідань:
21.01.2020 09:10 Кіровоградський окружний адміністративний суд