Справа номер 237/5685/19
Номер провадження 3/237/2371/19
23.12.19 року м. Курахове
Суддя Мар'їнського районного суду Донецької області Приходько В.А., розглянувши матеріали, що надійшли від Мар'їнського ВП Волноваського ВП ГУНП у Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянка України, мешкає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративне правопорушення,
27.09.2019 року ОСОБА_1 не виконувала покладених законом обов'язків по вихованню неповнолітньої доньки ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка систематично без поважних причин прогулює шкільні заняття та по забезпеченню необхідних умов проживання дітей, що виразилось у антісанітарії.
ОСОБА_1 у судовому засіданні свою провину визнала, пояснила суду, що вона є багатодітною матір'ю. Надала суду довідку, що донька ОСОБА_2 почала відвідувати заняття.
Дослідивши матеріали справи, пояснення правопорушника, приходжу до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП.
Вина правопорушника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ГР № 398550 від 27.09.2019 р., поясненнями правопорушника.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення орган (посадова особа), уповноважений вирішувати справу, може звільнити порушника від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
З урахуванням викладеного, враховуючи, що правопорушення є малозначним, вважаю можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
На підставі викладеного, ст. 184 ч. 1, ст. 22 КУпАП, керуючись ст. ст. 22, 26, 30-1, 32, 279, 280, 283, 284 КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпАП, та звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності і обмежитись усним зауваженням.
Постанова в порядку провадження по справах про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови шляхом подання апеляційної скарги до Донецького апеляційного суду через Мар'їнський районний суд Донецької області.
Суддя Вікторія Анатоліївна Приходько