про відкриття апеляційного провадження
28 грудня 2019 року м. Рівне
Справа № 569/16417/19
Провадження № 22-ц/4815/1716/19
Рівненський апеляційний суд в складі судді Бондаренко Н.В., при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" на рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 4 листопада 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні,
Рішенням Рівненського міського суду Рівненської області від 4 листопада 2019 року позов ОСОБА_1 до ПрАТ "Рівнеазот" про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні задоволено частково.
Стягнуто з ПрАТ "Рівнеазот" на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час затримки розрахунку при звільненні за період з 10 лютого 2018 року по 20 червня 2019 року в сумі 86426,6 грн. та понесені судові витрати по справі в розмірі 864,27 грн.
На вказане рішення суду ПрАТ "Рівнеазот" подано апеляційну скаргу, яка не відповідала вимогам ст. 356 ЦПК України, а саме до неї не було додано документ, що підтверджує сплату судового збору.
Ухвалою Рівненського апеляційного суду від 18 грудня 2019 року апеляційну скаргу ПрАТ "Рівнеазот" залишено без руху та надано йому строк п'ять днів з дня отримання копії даної ухвали для надання апеляційному суду оригіналу платіжного документу про сплату судового збору.
На виконання вимог вказаної ухвали 24.12.2019 року ПрАТ "Рівнеазот" надано апеляційному суду оригінали платіжного доручення про сплату судового збору.
Таким чином, апеляційна скарга ПрАТ "Рівнеазот" на рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 4 листопада 2019 року подана у передбачений законом строк та з дотриманням вимог ст. 356 ЦПК України стосовно форми та змісту, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції в порядку позовного провадження.
Наведені у апеляційній скарзі доводи містять підстави, передбачені §1-2 гл.1 розділу V ЦПК України, для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст.ст. 356, 359, 361 ЦПК України, суд
1. Відкрити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" про стягнення середнього заробітку за час затримки розрахунку при звільненні за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства "Рівнеазот" на рішення Рівненського міського суду Рівненської області від 4 листопада 2019 року.
2. Копії даної ухвали та апеляційної скарги із доданими до неї матеріалами надіслати учасниками справи.
3. Відзив на апеляційну скаргу може бути подано до 24 січня 2020 року. До відзиву, в обов'язковому порядку, повинні бути додані докази надсилання (надання) його копій іншим учасникам справи, згідно вимог ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Суддя Рівненського Бондаренко Н.В.
апеляційного суду