Справа № 464/6333/19
пр.№ 1-кс/464/2869/19
24 грудня 2019 року м.Львів
Слідчий суддя Сихівського районного суду м.Львова ОСОБА_1 , секретар судового засідання ОСОБА_2 , участю слідчого ОСОБА_3 , розглянув клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів,
З урахуванням, що складання судового рішення у формі ухвали вимагає значного часу, слідчий суддя вважає за необхідне обмежитися складанням і оголошенням його резолютивної частини.
Керуючись ч.2 ст.376 КПК України,
клопотання задоволити частково.
Надати слідчому СВ Сихівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області ОСОБА_3 тимчасовий доступ до документів - виписки із банку з розшифровкою контрагентів (номера рахунку, назви банку, П.І.П. отримувача, ідентифікаційного номера отримувача), часом проведення платежу, сумою платежу по картковому рахунку № НОМЕР_1 та інших рахунків, відкритих у АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », на ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ), за період часу з червня 2016 року по травень 2019 року включно, які знаходяться у володінні Західного ГРУ АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » ( АДРЕСА_1 ).
Обов'язок надати тимчасовий доступ покласти на юридичну особу - акціонерне товариство комерційний банк « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 , АДРЕСА_2 ; АДРЕСА_3 ).
Строк дії ухвали становить один місяць з дня її постановлення.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів у відповідності до вимог ч.1 ст.166 КПК України слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положенням цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Відповідно до ст.309 КПК України ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту проголошення.
Повний текст ухвали буде проголошений 26 грудня 2019 року о 16.00 год.
Слідчий суддя ОСОБА_1